Będę wielkim mówcą. Poziom 1. Zabawy buzi i języka dla każdego smyka

42,00 zł
Brutto

Książeczka Będę wielkim mówcą to znakomita propozycja zestawów ćwiczeń rozwijających kilka najważniejszych, niezbędnych, by dobrze mówić sprawności. Proces dochodzenia do opanowania pięknej mowy nie został utaj potraktowany wybiórczo.

Ilość

Książeczka Będę wielkim mówcą to znakomita propozycja zestawów ćwiczeń rozwijających kilka najważniejszych, niezbędnych, by dobrze mówić sprawności. Proces dochodzenia do opanowania pięknej mowy nie został utaj potraktowany wybiórczo. Obok popularnych ćwiczeń narządów artykulacyjnych znalazły się ćwiczenia oddechowe, słuchowe, a nawet ogólnorozwojowe. Nie zapomniano również o zabawie na dobry początek, czyli szalonych minkach, tak lubianych przez dzieci i zachęcających je do dalszej pracy, a także ćwiczeniach na samogłoskach. Co ważne, opracowanie zawiera także cenny - zwłaszcza dla rodziców - krótki opis proponowanych ćwiczeń z danego zakresu i informację o możliwości wystąpienia określonych trudności. Warto także zwrócić uwagę na piękną szatę graficzną publikacji. Niepodważalnym atutem książeczki są zdjęcia, na których dzieci prezentują ćwiczenia, co nie pozostawia wątpliwości, jak każde z nich powinno być wykonane. Autorkom udało się także pokazać, że przedmioty, które łatwo znaleźć w każdym domu, mogą urozmaicać zajęcia, a przy tym umożliwić świetną zabawę. Warto pamiętać, iż wykorzystanie nawet najprostszych pomocy pomaga dziecku dłużej skoncentrować się na zadaniu.

Książeczka Będę wielkim mówcą stanowi materiał wspomagający pracę terapeutyczną logopedów, ale także nauczycieli i rodziców podejmujących działania mające na celu jak najlepsze przygotowanie dzieci do roli dobrych mówców.

Autor: Iwona Michalak-Widera
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-927686-8-5
Format: 230x230, Stron: 40

Specyficzne kody

Podobne produkty