Dmuchajka logopedyczna - do ćwiczeń oddechowych (czteropak). Pomoce logopedyczne

159,00 zł
Brutto

Dmuchajka to niezawodna pomoc w ćwiczeniach oddechowych.

Ilość

Dmuchajka logopedyczna dla dzieci

Dmuchajka logopedyczna wraz z dołączonymi akcesoriami tworzą zestaw skutecznych narzędzi, uzupełniających terapię logopedyczną. Wykazują działanie profilaktyczne oraz lecznicze, zapewniając wyjątkową rozrywkę.

Dmuchajka logopedyczna w sklepie Liger

W sklepie Liger oferujemy zestaw - cztery dmuchajki logopedyczne (dostępny zestaw kolorystyczny: niebieski, zielony, czerwony, naturalny) oraz akcesoria. 

Skład zestawu dmuchajek logopedycznych to:

  • 4 dmuchajki w kolorze naturalnym, czerwonym, zielonym i niebieskim, wykonane z drewna bukowego o średnicy 6 cm i wysokości 5 cm,
  • 4 piłeczki styropianowe o średnicy 2,5 cm,
  • 4 słomki,
  • instrukcja.
  • Średnica piłki 3 cm.

Sposób użycia dmuchajki logopedycznej

Ćwiczenia z dmuchajką logopedyczną polegają na dmuchaniu w rurkę tak, aby piłeczka utrzymywała się w powietrzu jak najdłużej. Po cyklicznych treningach – i zabawie – maluch pobija własne rekordy, ucząc się kontroli fazy wdechowej i wdechowej.

Dmuchajka logopedyczna - nieoceniona pomoc w terapii

Dmuchajki są pomocą logopedyczną, które mają na celu pobudzać dzieci do koncentracji. Dzięki temu w pełni angażują się w zabawę, regularnie uczestniczą w procesie terapii, a z czasem – osiągają zamierzone efekty.

Ćwiczenia z dmuchajką logopedyczną

Dmuchajka logopedyczna to niezawodna pomoc w ćwiczeniach oddechowych. Pomaga w regulacji oddechu, kontrolowaniu fazy wdechowej i wydechowej. Pomoc sprawdza się w terapii i profilaktyce logopedycznej, w terapii jąkania, sprzyja też rozwojowi mowy maluchów.

Ćwiczenie polega na dmuchaniu w rurkę, tak aby piłeczka jak najdłużej utrzymała się w powietrzu. Dla dziecka ćwiczenie z dmuchajką logopedyczną stanowi wyzwanie i dobrą zabawę, a jednocześnie jest to idealne ćwiczenie oddechowe.

Dmuchajka logopedyczna - zalety

Dmuchajki wspomagają regulację oddechu. Oznacza to, że wpływają na prawidłowy rozwój mowy u dzieci, dbając o profilaktykę i leczenie m.in. jąkania się. Średnica produktu wynosi 6 cm, a jego wysokość – 5 cm. Dodatkowo, w naszym sklepie dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych. W końcu, dzieciaki mają swoje preferencje!

Zapraszamy również do sprawdzenia naszej oferty dmuchawek do ćwiczeń oddechowych, płytek przedsionkowych oraz innych akcesoriów logopedycznych.

Produkt rekomendowany dla dzieci powyżej 4. roku życia.

Polecamy w terapii logopedycznej.

Specyficzne kody

Podobne produkty