ŁÓŻKO WODNE 160 X 220 CM

7 400,00 zł
Brutto

Łóżko wodne pozwala na wykonywanie ruchów oraz odczuwanie własnego ciała przez osoby nawet głęboko upośledzone i wielorako niepełnosprawne.

Ilość

Rehabilitacyjne łóżko wodne

Łóżko wodne jest zaprojektowane oraz wykonane w taki sposób, aby pozwalało na swobodne wykonywanie ruchów oraz odczuwanie własnego ciała. Jest niezastąpione w trakcie terapii dzieci z upośledzeniem oraz różnego rodzaju niepełnosprawnościami. Bardzo często wykorzystuje się je w salach doświadczania świata. Nasza oferta obejmuje łóżka najwyższej jakości, które cechują się niezawodnością oraz wytrzymałością.

Łóżko wodne pozwala na wykonywanie ruchów oraz odczuwanie własnego ciała przez osoby nawet głęboko upośledzone i wielorako niepełnosprawne. Kołysanie rozluźnia stawy i mięśnie szkieletowe, pociesza, przypomina o naturalnym krążeniu i pulsacji.

Funkcjonalne łóżka wodne dla dzieci

Łóżko wodne dzięki delikatnemu kołysaniu ciała rozluźnia mięśnie oraz stawy. Takie ruchy pobudzają także krążenie. Przebywanie na łóżku rozluźnia oraz pomaga się zrelaksować. W przypadku dzieci z niepełnosprawnością jest to także świetna metoda na wyciszenie.

Łóżko jest wyposażone w grzałkę oraz termostat. Dzięki nim możliwe jest utrzymanie stałej temperatury na poziomie 28 stopni Celsjusza. Materac to worek z jedną komorą, który tworzy efekt falowania. Dzięki temu osoba, która się na nim znajduje, ma wrażenie, jakby płynęła. Taki efekt korzystnie wpływa na różnego rodzaju terapie.

Zobacz także: Wyposażenie sali doświadczania świata

Łóżka wodne w sklepie Liger

Dużą zaletą łóżka dostępnego w ofercie Liger jest to, że jego obudowa została wykonana z płyty laminowanej o grubości 18 mm. Krawędzie są pokryte skajem oraz pianką, co zapobiega przypadkowemu uderzeniu. Dzięki temu łóżko to jest w pełni bezpieczne dla osób, które z niego korzystają.

Rehabilitacyjne łóżka wodne - wymiary

Cena łóżka dotyczy rozmiarów - standard :

  • 160 × 220 cm

Łóżka wodne - co znajduje się w zestawie?

Wszystkie łóżka wodne sprzedawane są w komplecie z niezbędnymi preparatami do prawidłowej eksploatacji materaca wodnego

  • płyn dezynfekujący wodę
  • preparat zmiękczający vinyl
  • preparat do dezynfekcji vinylu

Z łatwością można więc wybrać taki, który będzie najlepiej odpowiadał indywidualnym potrzebom.

Dlaczego warto kupić rehabilitacyjne łóżka wodne w sklepie Liger?

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Oferujemy najwyższy poziom obsługi klienta, a także indywidualne podejście do każdego zamówienia. W razie problemów lub dodatkowych pytań nasi doradcy służą pomocą. Zachęcamy do kontaktu, jeśli chcą Państwo dowiedzieć się nieco więcej na temat naszej oferty.

W sklepie Liger oferujemy również sprzęt i pomoce do integracji sensorycznej w tym materace rehabilitacyjne, kształtki piankowe, tablice manipulacyjne i wiele innych.

Specyficzne kody

Podobne produkty