ŁÓŻKO WODNE 160 X 220 CM

7 400,00 zł
Brutto

Łóżko wodne pozwala na wykonywanie ruchów oraz odczuwanie własnego ciała przez osoby nawet głęboko upośledzone i wielorako niepełnosprawne.

Ilość

Rehabilitacyjne łóżko wodne dla dzieci

Łóżko wodne to zaawansowane urządzenie rehabilitacyjne, które umożliwia wykonywanie ruchów oraz odczuwanie własnego ciała przez osoby z różnymi stopniami niepełnosprawności. Jego unikalne właściwości sprawiają, że jest niezastąpione w terapii dzieci oraz dorosłych z upośledzeniem i wielorakimi niepełnosprawnościami.

Funkcjonalne łóżka wodne dla dzieci

Dzięki delikatnemu kołysaniu ciała, łóżko wodne rozluźnia mięśnie oraz stawy. Takie ruchy pobudzają także krążenie oraz pomagają w zrelaksowaniu się. W przypadku dzieci z niepełnosprawnością jest to także świetna metoda na wyciszenie.

Łóżko jest wyposażone w grzałkę oraz termostat. Dzięki nim możliwe jest utrzymanie stałej temperatury na poziomie 28 stopni Celsjusza. Materac to worek z jedną komorą, który tworzy efekt falowania. Dzięki temu osoba, która się na nim znajduje, ma wrażenie, jakby płynęła. Taki efekt korzystnie wpływa na różnego rodzaju terapie.

Łóżko wodne do sali doświadczania świata

Łóżko wodne znajduje również szerokie zastosowanie w salach doświadczania świata, które są specjalnie zaprojektowanymi przestrzeniami do terapii sensorycznej. Łóżko wodne w salach doświadczania świata jest kluczowym elementem wyposażenia, umożliwiającym stymulację wielozmysłową. Dzięki efektowi falowania pacjenci doświadczają uczucia płynięcia, co sprzyja rozwijaniu świadomości własnego ciała oraz poprawia orientację przestrzenną. W salach doświadczania świata, łóżko wodne jest wykorzystywane do terapii osób z autyzmem, zespołem Downa oraz innymi zaburzeniami rozwojowymi.

 Łóżka wodne wspierające rozwój dzieci

Terapia na łóżku wodnym wpływa korzystnie na psychikę pacjentów, wspomagając ich relaksację i wyciszenie. Regularne sesje na łóżku wodnym mogą przyczynić się do poprawy jakości snu oraz ogólnego samopoczucia, co jest niezwykle ważne w długoterminowej rehabilitacji.

Wymiary rehabilitacyjnego łóżka wodnego

Rehabilitacyjne łóżko wodne dostępne w sklepie Liger jest w rozmiarze 160x220 cm.

Łóżka wodne - co znajduje się w zestawie?

Wszystkie łóżka wodne sprzedawane są w komplecie z niezbędnymi preparatami do prawidłowej eksploatacji materaca wodnego

  • płyn dezynfekujący wodę
  • preparat zmiękczający vinyl
  • preparat do dezynfekcji vinylu

Z łatwością można więc wybrać taki, który będzie najlepiej odpowiadał indywidualnym potrzebom.

Dlaczego warto kupić rehabilitacyjne łóżka wodne w sklepie Liger?

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Oferujemy najwyższy poziom obsługi klienta, a także indywidualne podejście do każdego zamówienia. 

W razie problemów lub dodatkowych pytań nasi doradcy służą pomocą. Zachęcamy do kontaktu, jeśli chcą Państwo dowiedzieć się nieco więcej na temat naszej oferty.

Uwaga! Koszt transportu uzależniony jest od lokalizacji Odbiorcy. Prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta Sklepu.

W sklepie Liger oferujemy również pomoce do integracji sensorycznej w tym materace rehabilitacyjne, kształtki piankowe, tablice manipulacyjne i wiele innych.

Specyficzne kody

Podobne produkty