Gry i pomoce edukacyjne do angielskiego dla dzieci

Języka obcego warto uczyć się od dziecka. Dlatego już od najmłodszych lat warto przyzwyczajać do języków obcych, a w szczególności zachęcać do nauki języka angielskiego. Dostępne w sklepie Liger pomoce dydaktyczne do nauki angielskiego pomogą dziecku rozpocząć naukę od prostych zwrotów, niezwykle przydatnych w codziennych sytuacjach. 

Atrakcyjna oferta edukacyjnych pomocy do nauki angielskiego dla dzieci

W naszym sklepie  dostępny jest bogaty asortyment pomocy edukacyjnych do języka angielskiego, które za pomocą zabawy uatrakcyjnią naukę.  Wśród naszych najpopularniejszych gier i pomocy możemy wyróżnić m.in. zestaw domino English Eater, które  umożliwia naukę słówek poprzez dopasowywanie ich do odpowiednich obrazków.

 Inne zestawy pozwalają z kolei uczyć się wyrazów połączonych w grupy tematyczne. Wszystkie pomoce są skonstruowane w taki sposób, by każdy maluch mógł poradzić sobie bez większego kłopotu. 

Gry do nauki angielskiego dla dzieci - dlaczego warto je kupić?

Powszechnie wiadomo, że dzieci najlepiej uczą się przez zabawę. I aby im to umożliwić, przygotowaliśmy gry, w których maluch łatwo przyswoi nową wiedzę, a przy okazji przekona się, że nauka angielskiego wcale nie musi być żmudna. Co więcej, dostępne są również pomoce, dzięki którym nauka stanie się łatwiejsza nawet w przypadku dzieci z zaburzeniami rozwoju. 

Edukacyjne gry do języka  angielskiego - skuteczna pomoc w nauce dla dzieci

Gry i pomoce dydaktyczne do nauki języka angielskiego i innych przedmiotów kojarzone są w dużej mierze z dziećmi borykającymi się z problemami na tym tle. Warto jednak pamiętać o tym, że gry mogą być urozmaiceniem nauki oraz utrwaleniem nabytych umiejętności! Odrabianie stosów pracy domowej jest dla dziecka żmudne, dlatego też warto próbować “przemycać” nową wiedzę w ramach relaksującej zabawy.

Gry i pomoce edukacyjne do nauki angielskiego w sklepie Liger

Nasze gry i pomoce dydaktyczne pozwalają spojrzeć na naukę z innej perspektywy – poznać nowe słowa, nauczyć się konstrukcji, a także osłuchać z językiem. W ofercie mamy również płyty z piosenkami angielskimi dla dzieci, dzięki którym maluch w przyjemny sposób opanuje rozumienie ze słuchu, nabierając większej pewności siebie i czując mniejszy stres podczas zadań wykonywanych w szkole.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą pozostałych gier edukacyjnych dla dzieci oraz pomocy dydaktycznych do nauki matematyki.

Aktywne filtry

Do you speak English? Duża Edukacja. Gra edukacyjna
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Do you speak English? Duża Edukacja. Gra edukacyjna

39,90 zł Cena

Do you speak English to propozycja wesołej gry dla dzieci od 7 roku życia. Gra pozwala dzieciom na poznawanie, zapamiętywanie i utrwalanie nowych słów i zwrotów z języka angielskiego. Nabywanie tych kompetencji odbywa się całkowicie "bezboleśnie", gdyż podczas zabawy i rywalizacji.

English Eater - Chatter. Pomoc do nauki języka angielskiego

English Eater - Chatter. Pomoc do nauki języka angielskiego

195,00 zł Cena

Gra planszowa Chatter to skuteczny, a równocześnie bardzo przyjemny, sposób nauki języka angielskiego. Gra pozwala na utrwalenie i rozszerzenie znajomości słów i nabycie umiejętności budowania dłuższych wypowiedzi w języku angielskim. dzieci nie uczą się języka w standardowy, "książkowy" sposób, lecz poprzez zabawę i to właśnie mobilizuje je do nauki i poznawania nowych zwrotów.

Układanka edukacyjna - krokodyl ABC

Układanka edukacyjna - krokodyl puzzle ABC

82,00 zł Cena

Kolorowy krokodyl to zabawka edukacyjna, która pomoże w nauce alfabetu. Układając klocki tak, aby powstał krokodyl dziecko układa alfabet. Można więc na początku po prostu bawić się nim jak zwykłą układanką, a można też przy pomocy krokodyla rozpocząć naukę alfabetu.