Matematyczne pomoce naukowe

Nazywana Królową Nauk – uczy logicznego myślenia, analizy, przewidywania i wyciągania wniosków. Matematyka, dziedzina piękna i jednocześnie wymagająca, która jest nie lada wyzwaniem dla małych geniuszy. Obserwując dziecięce potrzeby i na podstawie naszych dydaktycznych doświadczeń, w dziale Matematyka, zebraliśmy produkty, które od małego mają zachęcić do zgłębiania tajników tej dziedziny nauki. W ofercie znajdą Państwo pomoce naukowe, ćwiczenia logopedyczne  czy zabawki kreatywne,  które dostosowane do różnego stopnia rozwoju dziecka, będą czynnie wspomagać jego rozwój i rozumienie matematycznych zasad. Od prostych, drewnianych liczydeł, przez książeczki i gry planszowe udowadniamy, że matematykę da się polubić, trzeba tylko mieć na nią sposób.

Nasze pomoce naukowe i gry:

✔️  Uczą logicznego myślenia.

✔️  Przygotowują dziecko na zmierzenie się z pierwszymi matematycznymi wyzwaniami.

✔️  Pomagają w nauce mnożenia i dzielenia.

✔️  Rozwijają spostrzegawczość.

✔️  Doskonalą zdolności manualne.

✔️  Rozwijają koncentrację.

✔️  Wspomagają kreatywne i twórcze myślenie.

✔️  Ćwiczą percepcję, myślenie werbalne i niewerbalne.

Gry edukacyjne dla szkół

Na szczególną uwagę zasługuje Kasa Edukacyjna – to gra edukacyjna, która za pomocą wiernie odwzorowanych banknotów i żetonów, uczy dzieci poprawnego liczenia pieniędzy i wydawania reszty. To doskonałe ćwiczenie, szczególnie dla uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej, które mające przed sobą pierwsze, samodzielne zakupy, potrzebują rzetelnego i przystępnego treningu z operacji z wykorzystaniem pieniędzy, tak by czuć się pewnie.

 

Gry edukacyjne - sprawdź!

Aktywne filtry

Piramida Matematyczna Duża. Pomoc do nauki mnożenia i dzielenia

Piramida Matematyczna Duża. Pomoc do nauki mnożenia i dzielenia

79,00 zł Cena

Pomoc dydaktyczna do nauki mnożenia i dzielenia - Piramida, pozwoli w łatwy, i przyjemny sposób zapoznać się dziecku z działaniami matematycznymi, jakimi są mnożenie i dzielenie w zakresie 100. Piramida uczy wykonywania operacji matematycznych poprzez zabawę, co jest ulubioną przez dzieci formą przyswajania wiedzy.

Statki matematyczne - gra matematyczna i logiczna

Statki matematyczne - gra matematyczna i logiczna

69,00 zł Cena

Gra Statki matematyczne znakomicie sprawdzi się do nauki liczenia dla dzieci, które dopiero zaczynają poznawać tajniki matematyki. Wkładając i wyjmując krążki - kółeczka, dziecko uczy się liczenia (dodawanie i odejmowanie w zakresie 20).

Drewniane klocki do nauki liczenia

Drewniane klocki do nauki liczenia

65,00 zł Cena

Drewniane klocki do budowania i układania oraz do nauki liczenia składają się z 36 elementów o różnych długościach w zależności od cyfry umieszczonej na danym klocku. Są wykonane z drewna, wypolerowane i lakierowane.

Tabliczka mnożenia - wałeczki. Pomoc matematyczna

Tabliczka mnożenia - wałeczki. Pomoc matematyczna

39,50 zł Cena

Pomoc Tabliczka mnożenia - wałeczki, umożliwia dziecku przyswojenie trudnych zasad, które dzieci muszą zrozumieć, by wykonywać działania mnożenia. Pomoc pozwoli dziecku na samodzielne sprawdzenie wyniku mnożenia, tak że w zasadzie nie wymagana jest pomoc osoby dorosłej.

Bzik matematyczny 9-11 lat

Bzik matematyczny 9-11 lat

14,90 zł Cena

Bzik matematyczny to pozycja dla starszych dzieci, które chcą trenować swój umysł, intelekt, błyskotliwość oraz poszerzać i rozwijać umiejętności matematyczne.

Dra edukacyjna - Supermatematyk

Supermatematyk. Gra edukacyjna

28,00 zł Cena
Losując kolejno z worka cyfry i znaki działań matematycznych, gracze starają się ułożyć jak najszybciej działanie, którego wynikiem jest jedna z liczb przedstawionych na odkrytej karcie.
Puzzle koło do nauki ułamków

Puzzle koło. Pomoc do nauki ułamków

29,00 zł Cena

Nauka ułamków nie jest trudna. Wystarczy mieć odpowiednie pomoce, a po odpowiednim zobrazowaniu stanie się łatwe. Teraz możecie wytłumaczyć dziecku o co chodzi z tymi ułamkami. Jedna druga, dwie trzecie czy trzy czwarte nie będą dłużej stanowiły kłopotu dzięki tej nowej edukacyjnej układance od Goki.

Gra edukacyjna - Kasa edukacyjna

Kasa edukacyjna. Gra edukacyjna

46,00 zł Cena

"Kasa edukacyjna" to gra i zabawka. Jej szczególnymi rekwizytami są imitacje monet i banknotów. W trakcie gry pionki graczy przemieszczają się po planszy. W zależności od ich położenia, gracze "kupują" towary, których obrazki wraz z ceną umieszczone są na każmy polu planszy.

Quadrados - gra logiczna i strategiczna

Quadrados - gra logiczna i strategiczna

64,00 zł Cena

Gra Quadrados powstała w oparciu o motywy klasycznej gry Domino. Stanowi doskonały trening logicznego i strategicznego myślenia. Uczy graczy cierpliwości i precyzji w wyborze odpowiedniego ruchu.