Pomoce naukowe w Szkole Podstawowej

Przyroda – przedmiot piękny, odkrywający przed młodym człowiekiem tajemnice zwierząt, roślin wszechświata i ludzi. To dział poświęcony zarówno dzieciom, jak i dorosłym, którzy razem poprzez zabawę mogą poznawać zagadki świata. Zebraliśmy gry, puzzle, mapy i pomoce sensoryczne, czyli produkty, wspomagające rozwój dziecka, wzbudzające jego ciekawość i zachęcające do pogłębiania wiedzy.

✔️ Utrwalają wiedzę z zakresu świata roślin i zwierząt np. gry edukacyjne,

✔️ Uzupełniają wiedzę zdobytą na lekcji przyrody w szkole podstawowej.

✔️ Uczą ciekawości świata i zachodzących w nim zjawisk.

✔️ Pobudzają wyobraźnię.

✔️ Rozwijają merytorykę, sprawność i koordynację.

✔️ Wspomagają naukę pisania i czytania nazw własnych.

✔️ Uczą wytrwałości i zasad prawidłowej rywalizacji.

✔️ Przybliżają dziecku wiedzę o różnych kulturach i ich obyczajowości.

✔️ Systematyzują wiedzę o świecie z zakresu: historii, geografii, przyrody, kultury, techniki, sztuki.

✔️ Uczą spostrzegawczości i logicznego myślenia np. zabawki kreatywne,

✔️ Uczą zadawania pytań.

Rozwój dziecka dzięki pomocom logopedycznym

Zebrane przez nas pomoce naukowe poprzez zabawę angażującą całą rodzinę, uczą i uświadamiają dziecko o świecie, który je otacza. Dostosowując poziom gier do rozwoju dziecka, zabieramy je w świat wiedzy o Polsce, żyjących na świecie zwierzętach, rosnących gatunkach roślin, galaktyce i budowie wszechświata. Poprzez zagadki, dziecko utrwala i systematyzuje zdobywaną wiedzę i naturalnie dąży do jej poszerzania. Poznawanie świata staje się przyjemnością, a nie szkolnym obowiązkiem.

Aktywne filtry

Przygody z przyrodą - Europa. Gra edukacyjna

Przygody z przyrodą - Europa. Gra edukacyjna

39,90 zł Cena

Przygody z przyrodą to zestaw dwóch edukacyjnych gier: pierwsza to Podróż po Europie - w której gracze, odpowiadając na pytania i zbierając odznaki umiejętności, będą mogli lepiej poznać świat roślin i zwierząt Starego Kontynentu; oraz: Co to za drzewo? - w której zadaniem graczy będzie zbieranie zestawów kart odnoszących się do najpopularniejszych w Polsce drzew.

Puzzle podłogowe - mapa świata

Puzzle podłogowe - mapa świata

53,00 zł Cena

Puzzle podłogowe ''Mapa Świata'' składają się z 33 elementów i są świetną pomocą z zakresu geografii i nauk o naszej ziemi, zwierzętach, które na niej mieszkają.

Układanka - mapa europy

Układanka - Mapa Europy. Puzzle

35,00 zł Cena

Drewniane puzzle to znakomita pomoc służąca dzieciom do poznawania poszczególnych województw Polski. Puzzle składają się z 16 kolorowych elementów - państw oraz drewnianej podstawki, na której układa się puzzle. Ułożone razem na planszy tworzą kolorową mapę Polski. Na mapie zaznaczone są państwa. 

Poznaj Polskę. Gry edukacyjne

Poznaj Polskę. Gry edukacyjne

65,00 zł Cena

Zestaw gier i zabaw edukacyjnych - Poznaj Polskę, to propozycja dla wszystkich, którzy interesują się polską historią, tradycją, obyczajowością oraz polską przyrodą.

Mapa Świata. Edukacyjne puzzle 104 elementy

Mapa Świata. Edukacyjne puzzle 104 elementy

22,90 zł Cena

Edukacyjne puzzle Mapa Świata wprowadzą dzieci w fascynujący świat przyrody, pozwolą na zapoznanie się z gatunkami roślin i zwierząt, znanych budowli i zabytków charakterystycznych dla danego kontynentu. Puzzle pozwolą dzieciom na zapoznanie się z rozłożeniem poszczególnych kontynentów i oceanów na mapie.

Na ryby. Łowienie ryb w stawie. Gra edukacyjna

Na ryby. Łowienie ryb w stawie. Gra edukacyjna

22,00 zł Cena

Gra towarzyska Na ryby to doskonała zabawa dla najmłodszych, która uczy między innymi odejmowania w zakresie małych liczb, odnajdywania pozycji pion-poziom na planszy, zachowania się według ogólnie przyjętych zasad fair-play, a także powściągania emocji.

IQ Planeta zwierząt. Gra edukacyjna

IQ Planeta zwierząt. Gra edukacyjna

34,90 zł Cena

Gra Planeta zwierząt wprowadza uczestnika gry w fascynujący i być może niezbadany jeszcze przez niego świat fauny, który jest niezwykle bogaty i który rządzi się własnymi prawami.

Geograficzne memory Lądy i oceany na Ziemi

Geograficzne memory Lądy i oceany na Ziemi

150,00 zł Cena

Pomoc dydaktyczna memory Lądy i oceany to doskonała pomoc do zdobywania i poszerzania wiedzy z zakresu geografii świata. Pomoc wykonana jest bardzo precyzyjnie, z wyszczególnieniem najdrobniejszych elementów na mapie.

Przyrodnicze memory Gatunki drzew i krzewów

Przyrodnicze memory Gatunki drzew i krzewów

150,00 zł Cena

Pomoc dydaktyczna memory Gatunki drzew i krzewów to doskonała pomoc do zdobywania i poszerzania wiedzy z zakresu przyrody. Pomoc wykonana jest bardzo precyzyjnie, z wyszczególnieniem najdrobniejszych elementów.

Tropiciele. Gra dla ciekawskich

Tropiciele. Gra dla ciekawskich

52,00 zł Cena

Gra edukacyjna Tropiciele to świetny trening rozbudzający dziecięcą ciekawość świata. Tropiciele pozwalają na zdobycie wielu interesujących ciekawostek ze świata zwierząt, np. jak długo żyje lew, ile waży, czy gdzie mieszka.

Na grzyby. Gra planszowa

Na grzyby. Gra planszowa

18,50 zł Cena

Gra towarzyska Na grzyby to ciekawa zabawa dla dzieci, która zaznajamia je z różnymi rodzajami grzybów, które można znaleźć w lesie.

Quiz Wszechświat. Gra edukacyjna dla ciekawych

Quiz Wszechświat. Gra edukacyjna dla ciekawych

25,50 zł Cena

Gra edukacyjna Quiz Wszechświat dostarcza świetnej zabawy i rozrywki dla całej rodziny oraz dla wszystkich tych, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę na temat Wszechświata. Fascynująca forma zabawy, jaką jest quiz, zapewnia mnóstwo doskonałej rozrywki, ale i rzetelną wiedzę.

A to Polska własnie! Pomoc edukacyjna

A to Polska właśnie! Pomoc edukacyjna

180,00 zł Cena

Pomoc edukacyjna A to Polska właśnie! to idealna propozycja dla dzieci i młodzieży, którzy pragną w atrakcyjny i przystępny sposób poznać rozmieszczenie województw na mapie Polski.