Gra 500 pytań. Farma

Farma. Gra interaktywna 500 pytań

65,00 zł
Brutto

Gra Farma rozwija wiedzę najmłodszych na temat życia na wsi, zapoznaje maluchy z różnymi zwierzętami gospodarskimi i zachęca do naśladowania ich odgłosów. Rozwija tym samym słownictwo czynne i może być używana podczas terapii opóźnionego rozwoju mowy.

Ilość

Farma - gra interaktywna z 500 pytaniami pozwala najmłodszym na poznanie mnóstwa nowych słów, wyrażeń dźwiękonaśladowczych i określeń związanych z życiem i pracą na wsi. Dzieci poprzez zabawę, będą mogły poznać nazwy zwierząt gospodarskich, zapoznać się rolą, jaką pełni poszczególne zwierzę w gospodarstwie. Te oraz inne aktywności, które może podjąć dziecko dzięki grze Farma, znajdziemy na 30 interaktywnych kartach edukacyjnych.

Aby sprawdzić swoją wiedzę i dowiedzieć się interesujących faktów, należy nacisnąć końcówkę długopisu - Marcheweczki w miejsce czarnej kropki przypisanej do odpowiedzi.

Dziecko ma także możliwość zagrania w wersję Szukaj i znajdź, wyszukując zwierzęta na ilustracjach.

Karty z zadaniami są kolorowe, przykuwające wzrok i zachęcające do zabawy. Mówiąca Marcheweczka gwarantuje ciekawą zabawę i naukę.

Rekomendowany wiek: 3+

Polecamy do sal przedszkolnych, gabinetów oraz jako bardzo ciekawą formę zabawy i rozrywki, z której można korzystać w środowisku domowym.

Specyficzne kody

Podobne produkty