Sztuka mówienia bez bełkotania i faflunienia

Nowy


B B

Więcej informacji

Opinie

Więcej informacji

Każdy, kto posługuje się mową, powinien zdawać sobie sprawę z tego, że ważne jest nie tylko mówienie z sensem czy poprawność językowa, ale również poprawna wymowa. Nie jest ważne, czy jest się profesjonalistą – nauczycielem, aktorem, prezenterem, politykiem czy dziennikarzem – książka ta jest przeznaczona dla każdego. Szczególnie, jeśli czeka go rozmowa kwalifikacyjna, ważny egzamin ustny czy prezentacja przed szerszą publicznością. Dzięki podstawowym informacjom teoretycznym można lepiej poznać aparat mowy, a ćwiczenia i łamańce językowe usprawnią wymowę i pomogą utrwalić nabyte umiejętności.

Zaproponowane ćwiczenia rozluźniające i rozgrzewające, doskonalące dykcję, usprawniające pracę języka, warg, szczęk i podniebienia miękkiego można wykonywać wszędzie – w domu, w samochodzie, w drodze do pracy. Szczególnym ułatwieniem jest to, że książkę można pobrać na poręczny czytnik e-booków, smartfon czy tablet – a dostęp do książki w każdej chwili jeszcze bardziej ułatwia wykonywanie ćwiczeń.

Autor: Mirosław Oczkoś
Liczba stron: 180,
Wymiary: 22 x 242 x 170

Pozycja znakomicie sprawdza się w ćwiczeniach z emisji głosu. Polecamy logopedom pracującym z osobami dorosłymi chcącymi podnieść jakość swojej wypowiedzi. Książka zawiera niezwykle praktyczne wskazówki, napisana jest przystępnym językiem.

Reviews

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Sztuka mówienia bez bełkotania i faflunienia

Sztuka mówienia bez bełkotania i faflunienia

Każdy, kto posługuje się mową, powinien zdawać sobie sprawę z tego, że ważne jest nie tylko mówienie z sensem czy poprawność językowa, ale również poprawna wymowa.

Podobne produkty

Produkty w tej samej kategorii