Nawlekaj nie czekaj - mini. Gra edukacyjna

Nawlekaj nie czekaj - mini. Gra edukacyjna

33,00 zł
Brutto

Nawlekaj nie czekaj mini to druga, uwielbiana przez dzieci i dorosłych, wersja gry Nawlekaj nie czekaj. Zasady są proste: gracz przygląda się wylosowanej karcie przez kilka sekund, następnie po zapamiętaniu kolejności kolorów i usłyszanym sygnale, musi jak najszybciej nawlec kolorowe kule na linkę.

Ilość

Nawlekaj nie czekaj mini to druga, uwielbiana przez dzieci i dorosłych, wersja gry Nawlekaj nie czekaj. Zasady są proste: gracz przygląda się wylosowanej karcie przez kilka sekund, następnie po zapamiętaniu kolejności kolorów i usłyszanym sygnale, musi jak najszybciej nawlec kolorowe kule na linkę. Zadanie będzie wykonane poprawnie wówczas, gdy zrobi to zgodnie z układem odczytanym z karty.

Gra dostarcza mnóstwa radości i śmiechu, a przy tym pełni walory terapeutyczne, jest bowiem znakomitym treningiem zręczności i świetnym ćwiczeniem pamięci. Poziom trudności należy dostosować do możliwości graczy (karty zwierają wzory od 3 do 7 kolorowych kul). 

Z małymi dziećmi terapeuta może ćwiczyć koncentrację i ruchy precyzyjne, prosząc by nawlekły kuleczkę w kolorze trawy czy słońca. Ze starszymi dziećmi, można ćwiczyć, nazywając nazwy kolorów kulek po angielsku. Możliwości zabawy jest wiele.

Zawartość opakowania:
- 55 kart,
- 12 kul,
- klepsydra,
- 60 żetonów,
- 2 sznurki,
- instrukcja.

Rekomendowany wiek: 3+

Polecamy w terapii ręki.

Specyficzne kody

Podobne produkty