Gniotek terapeutyczny Ananas

14,00 zł
Brutto

Gniotek antystresowy i terapeutyczny Ananas

Ilość

Gniotek antystresowy i terapeutyczny Ananas. Gniotek jest wypełniony pianką. Produkt ma szerokie możliwości wykorzystania zastosowania, jest popularną pomocą, która odstresowuje, uwalnia emocje i stymuluje sensorycznie, może być także używany jako kreatywna zabawka. Dzięki zastosowaniu gniotka możemy znacznie zredukować stres, wpłynąć na podwyższenie koncentracji u dziecka. Szereg doświadczeń z pracy terapeutycznej i ćwiczeń z dziećmi świadczy o tym, że ćwiczenia manipulacyjne z gniotkami wpływają korzystnie na wzmocnienie chwytu ręki i skupianie uwagi.

Ananas pozwala na kreatywną zabawę, daje się gnieść i ściskać wracając do pierwotnych kształtów. Gniotek sprawdzi się w rożnych chwilach stresowych, pozwoli się zgniatać i tłamsić do woli w celu rozładowania napięcia czy stresu. Żółty Ananas wraca do swojej pierwotnej formy, ponieważ materiał posiada pamięć kształtu. Najlepszy sposób na pozbycie się uczucia stresu, ćwiczeń i zabaw w bezpieczny sposób.

Dodatkowo gniotki można wykorzystywać do szeregu zabaw i ćwiczeń terapeutycznych. Mają zastosowanie zarówno w warunkach domowych jak i w gabinecie np. do terapii reki.

Wielkość: ok 12 cm

Wiek: 3 lata +

Specyficzne kody

Podobne produkty