Drewniane klocki kreatywne na napy. Pomoc dydaktyczna dla przedszkolaków.
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Drewniane klocki kreatywne na napy 2. Pomoc dydaktyczna dla przedszkolaków

222,00 zł
Brutto

Zbiór drewnianych klocków - zwierzątek daje dzieciom mnóstwo możliwości kreatywnej i twórczej zabawy.

Ilość
Produkt tymczasowo niedostępny

Zbiór drewnianych klocków - zwierzątek na napy daje dzieciom mnóstwo możliwości kreatywnej i twórczej zabawy. Drewniane, kolorowe figurki zwierząt gospodarskich oraz budynków i roślin, a także ogrodzenie, które trzeba samodzielnie złożyć, wpływa na rozwój wyobraźni dziecka, pozwala na samodzielne budowanie i tworzenie. Każdy element z zestawu zawiera przymocowaną od spodu napę, dzięki której zwierzątka swobodnie przymocowuje się do drewnianej podstawki. Układ elementów na podstawce można dowolnie zmieniać, przesuwając zwierzątka po planszy.
Dzięki dużej ilości elementów wchodzących w skład zestawu, klockami może bawić się także większa grupa dzieci, dzięki czemu pomoc idealnie sprawdza się w grupach przedszkolnych, zaś surowiec (naturalne drewno), z którego klocki zostały wykonane zapewnia długotrwałe użytkowanie bez oznak zniszczenia.
Młodsze dzieci będą mogły zapoznać się z nazwami zwierząt, utrwalić kolory, zaś nauczyciele i terapeuci będą mogli wykorzystywać pomoc do zajęć, choćby w zakresie profilaktyki logopedycznej.

Zestaw zapakowany jest  w bardzo solidne, zasuwane drewniane pudełko. W jego skład wchodzą naturalne i kolorowe zwierzątka, drzewka, budynki gospodarcze, postacie ludzkie oraz ogrodzenie do samodzielnego montażu i drewnianą podstawkę.

Wymiary opakowania: 32x30x6 cm.

Specyficzne kody

Podobne produkty