Kolorowanka, malowanka wodna - Świat pod wodą
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Kolorowanka, malowanka wodna - Świat pod wodą

25,00 zł
Brutto

Malowanka wodna - Świat pod wodą to znakomita okazja do ćwiczeń i usprawniania wielu umiejętności: prawidłowego utrzymania narzędzia pisarskiego (co na etapie nauki pisania stanie się niezwykle przydatne), skupiania uwagi na zadaniu, skoordynowania ruchów ręki z ruchami gałki ocznej, a także poznawaniu podwodnego świata zwierząt i roślin.

Ilość
Produkt tymczasowo niedostępny


Malowanka wodna - Świat pod wodą to znakomita okazja do ćwiczeń i usprawniania wielu umiejętności: prawidłowego utrzymania narzędzia pisarskiego (co na etapie nauki pisania stanie się niezwykle przydatne), skupiania uwagi na zadaniu, skoordynowania ruchów ręki z ruchami gałki ocznej, a także poznawaniu podwodnego świata zwierząt i roślin. Kolorowanka Świat pod wodą składa się z 4 sztywnych, twardych i odpornych kart pracy do malowania oraz specjalnego pisaka, który napełnia się wodą. Malując długopisem z wodą, oczom dziecka ukazują się znani i lubiani mieszkańcy wodnego świata: delfin, wieloryb, foka, a także groźniejsze, jak rekin, czy mniej znany krab. Aby obrazek nabrał pełnych artystycznych walorów, w podwodnym świecie nie może zabraknąć też różnobarwnych rybek i  zadziwiająco pięknych roślin.

Wodna kolorowanka oprócz ćwiczeń manualnych, rozwija także dziecięcą spostrzegawczość. Na odwrocie każdej strony, znajdują się obrazki do odnalezienia na pomalowanym obrazku, np. 4 muszelki, 5 rozgwiazd.

Zestaw zawiera:

- książeczkę z czterema obrazkami na spiralce, dzięki czemu strony się łatwo obracają
- specjalny magiczny pędzelek - wystarczy nalać wody do środka i gotowe do użycia

Zalety malowanki:

- nie musimy obawiać się o zalanie dziecka wodą, pobrudzenie, stąd też z malowanki mogą korzystać nawet małe dzieci (już dwuletnie); pisak jest zakręca
- kolorowanka po pomalowaniu wysycha w ciągu kilku minut, dlatego też można jej używać nieskończenie wiele razy
- przydaje się np. w podróży

Wymiary:  25 x 15cm
Wiek: 3+ (wiek zalecany przez producenta)

Polecamy placówkom przedszkolnym oraz do zabawy w domu.

Specyficzne kody

Podobne produkty