Ubieranka drewniana - misie
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Drewniana układanka warstwowa (puzzle) - Żabka

55,00 zł
Brutto

Drewniane puzzle, ubieranka z rodzinką misiów, które mogą być przebierane w różne ubranka odpowiednie do pory roku, jak również mogą zmieniać swój wyraz twarzy w zależności od nastroju.

Ilość
Produkt tymczasowo niedostępny

Układanka warstwowa Żabka została zaprojektowana w duchu pedagogiki Montessori. Na pomoc tę składają się trzy warstwy, z których dziecko tworzy obrazek. Spodnia warstwa przedstawia pierwszy etap narodzin żaby, kolejna warstwa - prezentuje już zalążek życia - dziecko układając na niej puzzle, odkrywa, że żabki rodzą się z kijanek. Wierzchnią warstwę dziecko musi ułożyć także samodzielnie, dopasowując do siebie poszczególne elementy układanki. Na samej górze, po ułożeniu obrazka, uzyskujemy efekt końcowy - dorosłą żabę.

Puzzle pozwalają najmłodszym odkrywcom uświadomić sobie procesy zachodzące w przyrodzie. Trzy ilustrowane warstwy przedstawiają stadia powstawania i rozwoju żaby.

Każdy element układanki posiada inny kształt, dzięki czemu zadanie ułożenia jej nie jest takie proste. Ułatwieniem, zwłaszcza dla mniejszych użytkowników, jest wyposażenie przez producenta każdego elementu układanki w drewniany kołeczek, za który dziecko chwyta element i przenosi na drewnianą podstawę.

Pomoc rozwija koordynację wzrokowo-ruchową, sprawność manualną oraz podnosi ogólną sprawność i koordynację rąk. Rozwija także mowę opowieściową i uczy myślenia przyczynowo-skutkowego.

Pomoc przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia. Układanka wykonana jest z drewna.

Wymiary obrazka: 290 x 210 x 14 mm
Układanka zapakowana jest w tekturowe pudełko o wymiarach: 300 x 220 x 15 mm

Polecamy terapeutom, logopedom i rodzicom. Układanka idealnie nadaje się dla przedszkoli, jako uzupełnienie przyrodniczych kącików zainteresowań oraz jako pomoc Montessori.

Specyficzne kody

Podobne produkty