Kostki logopedyczne - głoski syczące i szumiące, głoska r

Kostki logopedyczne - głoski syczące i szumiące, głoska r

38,00 zł
Brutto

Terapia logopedyczna często kojarzy się dzieciom z nużącym obowiązkiem. Warto postarać się, aby ćwiczenia logopedyczne nie były nudnym schematem, ale przyjemnością i zabawą dla dzieci.

Ilość

Terapia logopedyczna często kojarzy się dzieciom z nużącym obowiązkiem. Warto postarać się, aby ćwiczenia logopedyczne nie były nudnym schematem, ale przyjemnością i zabawą dla dzieci. Przydają się wówczas różnorodne przedmioty urozmaicające terapię. Doskonałym materiałem pomocnym przy przeprowadzaniu atrakcyjnych zajęć są kostki logopedyczne.

W proponowanej publikacji znajduje się 40 łatwych do złożenia szablonów kostek wraz z opisem sposobów wykorzystania ich w terapii. Każda z kostek służy ćwiczeniu jednej głoski lub opozycji kilku głosek. Na kostce znajduje się 6 zdjęć, których nazwy zawierają ćwiczony dźwięk. Materiał wyrazowy dobrano tak, aby słowa nie zawierały pozostałych głosek z tego samego szeregu. Każdy logopeda lub rodzic może sam stworzyć zabawę z kostkami, która będzie dostosowana do indywidualnych potrzeb i możliwości dziecka.

Pozycja o której mowa, zawiera materiał obrazkowy, który dotyczy głosek najczęściej zaburzanych przez dzieci w wieku przedszkolnym. Logopedzi, którzy mają dzieci w terapii przez długi okres czasu, często mają problemy w zorganizowaniu ciekawych zajęć i udostępnieniu dzieciom interesujących je pomocy. Stąd też nasza propozycja Kostek logopedycznych, które cieszą, inspirują i pomagają w osiągnięciu celu, jakim jest poprawna wymowa głosek syczących, szumiących oraz głoski r.

Format: A4
Oprawa: teczka
Zeszyt: A5, 12 stron
Karty: 20 kart z kostkami do wyciskania

Polecamy w terapii logopedycznej.

Specyficzne kody

Podobne produkty