Ćwiczę, myślę, rozwijam się. Trening mowy i myślenia u dzieci z zaburzeniami komunikacji

Ćwiczę, myślę, rozwijam się. Trening mowy i myślenia u dzieci z zaburzeniami komunikacji

82,00 zł
Brutto

Publikacja Ćwiczę, myślę, rozwijam się. Trening mowy i myślenia u dzieci z zaburzeniami komunikacji przeznaczona jest dla dziec, u których występują deficyty w rozwoju mowy. Kart pracy skupione w teczce, doskonalą mowę, pozwalają na przyswajanie i utrwalanie nowych słów ale także co chyba najważniejsze - ćwiczą rozumienie.

Ilość

Publikacja Ćwiczę, myślę, rozwijam się. Trening mowy i myślenia u dzieci z zaburzeniami komunikacji przeznaczona jest dla dzieci, u których występują deficyty w rozwoju mowy ale także i dla tych, które chcą udoskonalić i usprawnić swoje umiejętności. Kart pracy skupione w teczce, doskonalą mowę, pozwalają na przyswajanie i utrwalanie nowych słów ale także co chyba najważniejsze - ćwiczą rozumienie.

W teczce znajdziemy 128 kart pracy podzielonych na bloki tematyczne związane z porami roku (jest to znakomity pomysł pozwalający na jednoczesne utrwalanie zmian zachodzących w przyrodzie) oraz 9 dodatkowych kart - labiryntów do pokonania oraz kart umożliwiających ćwiczenia w różnicowaniu dwu podobnych ale nie identycznych obrazków.

Oprócz rozwoju mowy, nabywania nowych słów i ćwiczenia w rozumieniu, zestaw rozwija dziecko w sferze motoryki małej, koordynacji oko - ręka, ale przede wszystkim pozwala na kreatywną i twórczą naukę przez zabawę. Do pracy niezbędne oprócz kredek, ołówka i gumki, będą także nożyczki, klej, bibuła i farby, a nawet akcesoria kuchenne, jak makaron czy kasza.

Karty pracy zawierają ćwiczenia na spostrzegawczość, logiczne myślenie, kształtują umiejętności manualne i rozwijają sensoryczne. Uczą liczenia, dodawania, odejmowania i porównywania. Im ciekawsze zadania, tym większa motywacja dzieci do pracy i lepsze efekty terapeutyczne.

Autor: Marzena Fenert

Ćwiczę, myślę, rozwijam się to pomoc, którą polecamy w terapii logopedycznej, w terapii ręki, terapii autyzmu oraz jako pomoc dla dzieci przedszkolnych.

Specyficzne kody

Podobne produkty