Ostatnia litera. Słowna gra planszowa

70,00 zł
Brutto

Gra Słowny pojedynek to znakomita pomoc w terapii logopedycznej. Pozwala na rozwijanie słownictwa, uczy sprawnego i szybkiego myślenia oraz poszerza słownik dziecka.

Ilość

Gra Słowny pojedynek to znakomita pomoc w terapii logopedycznej. Pozwala na rozwijanie słownictwa, uczy sprawnego i szybkiego myślenia oraz poszerza słownik dziecka. Poza tym jest osobistym sprawdzianem dla każdego z użytkowników - możemy się przekonać, jakim słownictwem dysponujemy. W dobie dzisiejszych rozwiązań technologicznych, język ulega zubożeniu, rozmowy stają się coraz krótsze, a dominującymi komunikatorami, są krótkie wiadomości wysyłane za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Na czym polega ta gra?

Jej uczestnicy mają za zadanie utworzyć słowo, które musi rozpoczynać się na głoskę słowa poprzedzającego - podanego przez przeciwnika. Dodatkowym utrudnieniem jest losowanie kategorii - dziedziny, do której będziemy wymyślać słowo. Poprzeczka podniesiona jest jeszcze wyżej bowiem gramy tutaj pod presją czasu odmierzanego przez klepsydrę bądź aplikację z telefonu.

Zawartość opakowania:

- duża plansza – 1 szt.,
- mała plansza – 1 szt.,
- litery alfabetu – 36 szt.,
- woreczek na litery – 1 szt.,
- karty Kategorii – 39 szt.,
- karty Joker – 16 szt. (8 szt. w 2 rodzajach),
- żetony – 80 szt. (10 szt. w 8 kolorach),
- klepsydra – 1 szt.,
- instrukcja.

Gra Ostatnia litera stanie się niezawodną pomocą w terapii dzieci z opóźnionym rozwojem mowy, w terapii rozwijającej i kształtującej słuch fonemowy oraz analizę i syntezę słuchową. Gra stanie się pomocna także podczas terapii osób dorosłych, które utraciły kompetencje językowe.

Specyficzne kody

Podobne produkty