• Produkt tymczasowo niedostępny

Logopedia. Standardy postępowania logopedycznego. Podręcznik akademicki

84,00 zł
Brutto

Logopedia. Standardy postępowania logopedycznego to kompleksowa wiedza niezbędna w pracy terapeutycznej każdemu logopedzie i neurologopedzie.

Ilość
Produkt tymczasowo niedostępny


Podręcznik Logopedia. Standardy postępowania logopedycznego „spełnia wszystkie wymagania stawiane podręcznikom nowoczesnym, interdyscyplinarnym i kompleksowym. Porządkuje procedury terapeutyczne w logopedii, zgodnie z najnowszą wiedzą na temat biologicznych, umysłowych i społecznych uwarunkowań zaburzeń mowy. […] Na taką publikację od lat oczekiwali polscy logopedzi. Będzie ona bez wątpienia wydarzeniem na naszym rynku wydawniczym. Prezentowane standardy, oprócz logopedów, z pewnością zainteresują językoznawców, psychologów, pedagogów i lekarzy”. [Z recenzji prof. dra hab. Stanisława Milewskiego]

Co znajdziemy w tej publikacji?

Szczegółowe i konkretne informacje na temat diagnozy neurologicznej, psychiatrycznej, audiofonologicznej, laryngologiczno-foniatrycznej, a także wiedzę o usprawnianiu percepcji słuchowej, programowaniu rozwoju fonologicznego dzieci z zaburzeniami słuchu oraz niezbędne informacje o postępowaniu logopedycznym w przypadkach głuchoty i niedosłuchu, dyslalii, alalii prolongaty, oligofazji, zespołu Downa, niedokształcenia mowy o typie afazji, dzieci z padaczką, mózgowym porażeniem dziecięcym, zespołem poalkoholowym, dysleksją rozwojową, autyzmem, zespołem Aspergera i wiele, wiele innych tematów.

Liczba stron: 1192
Format: B5
Oprawa: twarda

Polecamy logopedom i neurologopedom.

Specyficzne kody

Podobne produkty