• Produkt tymczasowo niedostępny

Pacynka, pacynki Psi Patrol. Zestaw pacynek na rękę

148,00 zł
Brutto

Psi Patrol. Zestaw pacynek rozwijających słownictwo i zręczność. Bohaterowie Chase, Marshall, Skye, Rubble wraz z dwustronnymi kartami.

Ilość
Produkt tymczasowo niedostępny

Zestaw pacynek z serialu Psi Patrol

Zestaw pacynek przedstawiających bohaterów popularnej i lubianej przez dzieci bajki „Psi Patrol” to niezastąpione pomoce logopedyczne w każdym gabinecie. Przyciągają one uwagę oraz ułatwiają skupienie dziecka na przekazywanych treściach. Dzięki nim maluchy czują się bezpieczniej i pewniej. Dla wielu specjalistów tego rodzaju pomoce dydaktyczne są nieocenionym rozwiązaniem.

Co znajduje się w zestawie pacynek Psi Patrol?

W zestawie znajdują się cztery pacynki:

    - Rubble - piesek jeden z najmłodszych członków drużyny Psiego Patrolu,
    - Skye- sympatyczna suczka rasy Cockapoo,
    - Chase - szczeniak policyjny Owczarka Niemieckiego,
    - Marshall - piesek rasy dalmatyńczyk. W drużynie pełni zawód strażaka, a także medyka,
    - 4 karty z misjami, dzięki którym można sprawnie wystartować z misją.

Pacynki pasują na większość dłoni zarówno dzieci jak i dorosłych. Zestaw pacynek Psi Patrol pozwala na niezliczone sposoby kreatywnej zabawy, nauki, terapii, ćwiczeń.

Wykorzystanie pacynek Psi Patrol do rozwoju mowy

Pacynki mogą być wykorzystywane do ćwiczeń logopedycznych, zręcznościowych, manualnych, kreatywnych gier i zabaw. Pacynki są pomocne w gabinecie logopedycznym m.in. podczas prowadzonych zajęć, wzbogacą każdy gabinet terapeutyczny dla dzieci. Bohaterowie tego serialu cieszą się powszechnym zainteresowaniem dzieci, więc pacynki wzbudzą zainteresowanie w każdej sali przedszkolnej jak i kąciku domowym.

Pacynki Psi Patrol w sklepie Liger

Pacynki są wykonane z miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału. Można je prać zarówno ręcznie, jak i w pralce, co ułatwia utrzymanie ich w czystości. Są to akcesoria z niezbędnymi certyfikatami bezpieczeństwa, dlatego można z nich korzystać bez obaw. Zabawa pacynkami nie tylko korzystnie wpływa na aparat mowy i wyobraźnię, ale także na koordynację wzrokowo-ruchową. Dziecko może samodzielnie ćwiczyć swoje palce poprzez założenie ich na dłonie. Zestaw pacynek to doskonała propozycja dla każdego dziecka w różnym wieku, zarówno tych najmłodszych, jak i nieco starszych. 

Pacynki z bohaterami Psi Patrol - dane techniczne

Wymiary opakowania: 29,5 x 25,5 x 6cm

Deklaracja zgodności CE

Wiek: 3+

Specyficzne kody

Podobne produkty