Flipper logopedyczny PILCH

Flipper logopedyczny - pomoc do terapii logopedycznej

299,00 zł
Brutto

Flipper logopedyczny PILCH

Dzieci uwielbiają tory z przeszkodami, zarówno te, które czekają na nie w sali gimnastycznej, jak i te, które muszą pokonać podczas różnych gier.

Ilość

Flipper logopedyczny

Flipper logopedyczny to świetna zabawa dla dzieci, gdyż uwielbiają one tory z przeszkodami, zarówno te, które czekają na nie w sali gimnastycznej, jak i te, które muszą pokonać podczas różnych gier. Flipper logopedyczny (magnetyczny) to tor jedyny w swoim rodzaju. Po pierwsze, dzięki zastosowaniu magnesów, za każdym razem można zaaranżować flipper logopedyczny całkowicie inaczej. Po drugie, by pokonać flipper logopedyczny, trzeba wykazać się sprytem, zręcznością i co najważniejsze, siłą oddechu. Z flipperem logopedycznym mały pacjent nie tylko będzie się znakomicie bawił, ale też usprawni układ oddechowy oraz mięśnie ust, które są niezwykle ważne w procesie rozwoju mowy. Dodatkowo można wykorzystać flipper logopedyczny do gier (np. tworząc boisko i bramki) lub układać mozaiki. Magnesy są ukryte, dlatego poszczególne elementy można układać w dowolny sposób.

Flipper logopedyczny - co zyskuje dziecko?

Dzięki Flipperowi Logopedycznemu dziecko:
- usprawni układ oddechowy
- udoskonali motorykę mięśni ust, które odpowiadają za rozwój mowy
- wydłuży fazę wydechową i siłę oddechu
- poprawi koncentrację i zdolność kontrolowania oddechu
Zabawka stanowi pomoc dydaktyczną, która sprawdzi się nie tylko w gabinecie logopedycznym, ale też w domu. Dzieci pokochają go za bajeczne kolory i magnetyczne elementy, a rodzice za to, że dba o rozwój mowy ich pociech.

Polecamy logopedom i rodzicom.

Flipper logopedyczny - zawartość

Zawartość:

- tablica magnetyczna o wymiarach ok. 45,5 x 33,5 cm
- 2 półkule służące jako nóżki do planszy
- 21 drewnianych elementów magnetycznych w różnych kształtach i kolorach
- kulka drewniana
- kulka styropianowa
- piłka do ping-ponga
- 20 kolorowych słomek;

Specyficzne kody

Podobne produkty