Wibrator logopedyczny Z-vibe w zestawie

Wibrator logopedyczny Z-vibe w zestawie V3 (3 szpatułki + części zamienne)

315,00 zł
Brutto

Wibrator logopedyczny Z-vibe to narzędzie do masażu sensorycznego wewnątrz i na zewnątrz jamy ustnej przy użyciu specjalnych szpatułek.

Ilość

Wibrator logopedyczny Z-vibe to narzędzie do masażu sensorycznego wewnątrz i na zewnątrz jamy ustnej przy użyciu specjalnych szpatułek, które mają różną strukturę powierzchni: od gładkich gryzaków, przeznaczonych do ćwiczeń stabilności i siły żuchwy, po włoskowate szpatułki szczoteczek. Najbardziej popularne w tej grupie produktów to szpatułki z paskami na jednej i aktywizującymi wypustkami na drugiej stronie oraz z paskowaniem podłużnym - doskonała do wywoływania zaokrąglania warg i ich protruzji, co jest funkcjonalne w nauce wielu głosek języka polskiego np. głoski sz, o, u, cz, dż.

Prezentowany Z-vibe Personal Pack to wibrator logopedyczny (językowy) z elastometrową rączką o niskiej amplitudzie i wysokiej częstotliwości.

Przeznaczony jest do wewnętrznego i zewnętrznego masażu logopedycznego, kształcenia sensorycznego oraz rehabilitacji pourazowej w obrębie jamy ustnej. Nadaje się dla osób dorosłych i dzieci.

WYPOSAŻENIE: 3 szpatułki: ZV PROBE (1), ZV PREFER (1), ZV MINI (1); części zamienne: bateria, moduł wibracyjny, dwie sprężynki; całość w trwałym, przezroczystym pudełeczku; .

ZASILANIE: bateria patentowa do Z-vibe

W etui mieszczą się swobodnie najwyżej 3 szpatułki. Wygląd pudełeczka może się różnić od przedstawionego na zdjęciu.

Produkty medyczne.

Atesty: FDA, CE

Polecamy logopedom i neurologopedom.

Specyficzne kody

Podobne produkty