Wibrator logopedyczny Z-vibe

Wibrator logopedyczny Z-Vibe

183,00 zł
Brutto

Wibrator logopedyczny DnZ-vibe z elastomerową rączką to narzędzie do masażu sensorycznego wewnątrz i na zewnątrz jamy ustnej przy użyciu specjalnych szpatułek, które mają różną strukturę powierzchni: od gładkich gryzaków, przeznaczonych do ćwiczeń stabilności i siły żuchwy, po włoskowate szpatułki szczoteczek.

Ilość

Wibrator logopedyczny Z-Vibe - popularny wśrod logopedów

Wibrator logopedyczny Z-Vibe z elastomerową rączką to narzędzie do masażu sensorycznego wewnątrz i na zewnątrz jamy ustnej przy użyciu specjalnych szpatułek, które mają różną strukturę powierzchni: od gładkich gryzaków, przeznaczonych do ćwiczeń stabilności i siły żuchwy, po włoskowate szpatułki szczoteczek. Najbardziej popularne w tej grupie produktów to szpatułki z paskami na jednej i aktywizującymi wypustkami na drugiej stronie oraz z paskowaniem podłużnym - doskonała do wywoływania zaokrąglania warg i ich protruzji, co jest funkcjonalne w nauce wielu głosek języka polskiego np. głoski sz, o, u, cz, dż.

Wibrator logopedyczny Z-Vibe - dane techniczne

Wibrator logopedyczny Z-Vibe jest wielkości długopisu, bardzo wygodnie się go trzyma. Wykonany jest z wysokiej jakości twardego i wytrzymałego tworzywa, z jakiego produkuje się narzędzia medyczne - elastomeru. Wibrator logopedyczny Z-Vibe jest wibratorem o wysokiej częstotliwości - 7 000 cykli, jego cechą charakterystyczną jest niska amplituda - 0,03 mm. Zestaw zawiera szpatułkę PROBE, włącznik - pokrętło znajduje się u dołu narzędzia.
Funkcjonalna dwustronność jest jego niewątpliwą zaletą.
Wibrator logopedyczny Z-Vibe można wykorzystywać dwustronnie, nakręcając szpatułki z obydwu stron, wtedy szpatułka- głowica uruchamia wibrator logopedyczny poprzez przekręcenie w prawo. Dla przykładu, stosując szpatułkę probe do masażu środka języka np. dla głosek miękkich z drugiej strony możemy mieć nakręconą szpatułkę fine, którą będziemy prowadzić wzdłuż bruzdy środkowej dla kształcenia właściwego wybrzuszania.

Wibrator logopedyczny Z-Vibe jest narzędziem chętnie stosowanym przez specjalistów terapii mowy na całym świecie.
Produkcja: USA
Zasilanie: patentowa  bardzo wytrzymała specjalna bateria do Wibratora Logopedycznego Z-vibe (można ją zakupić tylko w sklepach z produktami firmowymi).

Produkty medyczne.

Polecamy logopedom i neurologopedom.

Specyficzne kody

Podobne produkty