Wibrator logopedyczny Z-vibe

Wibrator logopedyczny Z-Vibe

189,00 zł
Brutto

Wibrator logopedyczny DnZ-vibe z elastomerową rączką to narzędzie do masażu sensorycznego wewnątrz i na zewnątrz jamy ustnej przy użyciu specjalnych szpatułek, które mają różną strukturę powierzchni: od gładkich gryzaków, przeznaczonych do ćwiczeń stabilności i siły żuchwy, po włoskowate szpatułki szczoteczek.

Ilość

Wibrator logopedyczny Z-Vibe - popularny wśrod logopedów

Wibrator logopedyczny Z-Vibe z elastomerową rączką to narzędzie do masażu sensorycznego wewnątrz i na zewnątrz jamy ustnej przy użyciu specjalnych szpatułek, które mają różną strukturę powierzchni: od gładkich gryzaków, przeznaczonych do ćwiczeń stabilności i siły żuchwy, po włoskowate szpatułki szczoteczek. Najbardziej popularne w tej grupie produktów to szpatułki z paskami na jednej i aktywizującymi wypustkami na drugiej stronie oraz z paskowaniem podłużnym - doskonała do wywoływania zaokrąglania warg i ich protruzji, co jest funkcjonalne w nauce wielu głosek języka polskiego np. głoski sz, o, u, cz, dż.

Właściwości wibratora logopedycznego Z-Vibe

Wibrator logopedyczny Z-Vibe jest wielkości długopisu, bardzo wygodnie się go trzyma. Wykonany jest z wysokiej jakości twardego i wytrzymałego tworzywa, z jakiego produkuje się narzędzia medyczne - elastomeru. Wibrator logopedyczny Z-Vibe jest wibratorem o wysokiej częstotliwości - 7 000 cykli, jego cechą charakterystyczną jest niska amplituda - 0,03 mm. Zestaw zawiera szpatułkę PROBE, włącznik - pokrętło znajduje się u dołu narzędzia.

Zalety wibratora logopedycznego Z-Vibe

Wibrator logopedyczny Z-Vibe posiada wiele cennych zalet, które sprawiają, że jest to bardzo skutecznie i popularne urządzenie. Wibrator ten jest wykonany bardzo estetycznie i z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Jego użytkowanie oraz wymiana końcówek jest bardzo intuicyjna łatwa, a regularne użytkowanie urządzenia daje bardzo dobre efekty. 

Funkcjonalna dwustronność wibratora logopedycznego Z-Vibe

Wibrator logopedyczny Z-Vibe można wykorzystywać dwustronnie, nakręcając szpatułki z obydwu stron, wtedy szpatułka- głowica uruchamia wibrator logopedyczny poprzez przekręcenie w prawo. Dla przykładu, stosując szpatułkę probe do masażu środka języka np. dla głosek miękkich z drugiej strony możemy mieć nakręconą szpatułkę fine, którą będziemy prowadzić wzdłuż bruzdy środkowej dla kształcenia właściwego wybrzuszania.

Sposób wykorzystania wibratora logopedycznego Z-Vibe

Wibrator logopedyczny Z-Vibe to profesjonalne urządzenie opracowane przez amerykańskich specjalistów, które stworzone zostało specjalnie z myślą o terapii zaburzeń mowy, zaburzeń sensorycznych, masażu całej jamy ustnej, terapii proprioceptywnej, wspomaganiu terapii rotacyzmu (błędnej artykulacji głoski „r”), czy też nauce karmienia. Jego użytkowanie jest bardzo proste, ponieważ po uruchomieniu wibrator logopedyczny wprowadza w drgania daną część jamy ustnej, od jakiej zostanie przyłożony. Urządzenie to można stosować do masażu wibracyjnego języka, warg, policzków oraz innych części jamy ustnej.

Wibrator logopedyczny Z-Vibe jest pomocą logopedyczną chętnie stosowaną przez specjalistów na całym świecie.

Produkcja: USA
Zasilanie: patentowa  bardzo wytrzymała specjalna bateria do Wibratora Logopedycznego Z-vibe (można ją zakupić tylko w sklepach z produktami firmowymi).

Produkty medyczne.

Polecamy logopedom i neurologopedom.

Zapraszamy do zapoznania się z logopedycznym testem dla dzieci oraz książkami logopedycznymi

Specyficzne kody

Podobne produkty