Wiosna na ulicy Czereśniowej

Wiosna na ulicy Czereśniowej

45,00 zł
Brutto

Wiosna na ulicy Czereśniowej to jedna z czterech części zabawnych przygód bohaterów z cudownej ulicy Czereśniowej. Książeczka składa się z kilkunastu stron wykonanych z twardego kartonu, na których śledzimy przygody różnych postaci.

Ilość

Wiosna na ulicy Czereśniowej to jedna z czterech części zabawnych przygód bohaterów z cudownej ulicy Czereśniowej. Książeczka składa się z kilkunastu stron wykonanych z twardego kartonu, na których śledzimy przygody różnych postaci. W książce nie pada ani jedno słowo i właśnie to stanowi o jej wyjątkowości i sprawia że jest niezwykła i nietuzinkowa. Na każdej karcie bohaterowie mają inną przygodę, znajdują się w innym miejscu i coś innego ich frapuje. Zadaniem dziecka jest odnalezienie postaci i opowiadanie o niej. Wielką zaletą tej książki jest to, że znakomicie rozwija dziecięcą wyobraźnię i fantazję oraz wzbogaca słownictwo.

Na ulicę Czereśniową zawitała wreszcie wiosna. Zazieleniły się trawniki i łąki, pojawiły się pierwsze pąki i kwiaty, a zwierzęta po długiej zimie wychodzą ze swych kryjówek. Także i ludzie radośnie spacerują po chodnikach, dzieci biegają i bawią się. Zaludnił się dworzec, park i sklepy. Trzeba być naprawdę sprawnym obserwatorem by odnaleźć wszystkich.

Każda strona z tej niesamowitej książki jest pełna barwnych szczegółów i przepięknych ilustracji. Każda strona przedstawia jakiś fragment miasta lecz w nieco zmienionym układzie, odwzorowuje inne szczegóły topografii. Na kolejnych rozkładówkach odnajdujemy tych samych bohaterów w różnych miejscach i momentach dnia.

Książeczka stanie się ulubioną pozycją dla dzieci, które nie ukończyły jeszcze 3 r. ż, a także dla tych z opóźnionym rozwojem mowy i innymi dysfunkcjami. Daje mnóstwo możliwości kreatywnych zabaw i pozwala na ćwiczenie w skupianiu uwagi i koncentracji.

Książka kartonowa.

Liczba stron: 14

Kategoria wiekowa: 3+

Polecamy logopedom i nauczycielom.

Specyficzne kody

Podobne produkty