Zestaw trzech mobilnych interaktywnych kolumn wodnych 190 x 20 cm sterowana za pomocą pilota i mikrofonu

Zestaw dwóch kolumn wodnych 190 x 20 cm w podeście tapicerowanym narożnym sterowana za pomocą pilota

7 450,00 zł
Brutto

Urządzenie to umożliwia sterowanie kolorem i nasyceniem bąbelków powietrza za pomocą dźwięku lub dotyku z użyciem pilota. Możliwość wydłużenia jak i skrócenia czasu sterowania kolorem oraz nasyceniem bąbelków. 

Ilość

Sala doświadczania świata jest to specjalnie wyodrębnione pomieszczenie, wyposażone w różnorodne urządzenia stymulujące rozwój zmysłów. Głównym celem organizowania tego typu sal jest stwarzanie możliwości odbierania nowych bodźców, wzbogacanie doświadczeń oraz miłe spędzanie czasu w atmosferze pełnej relaksu przez osoby z wieloraką niepełnosprawnością. Głównym celem terapii jest poznanie i doświadczanie świata przez zmysły. 

Urządzenie to umożliwia sterowanie za pomocą pilota.

Średnica rur: 20 cm,
Wysokość: 190 cm,
Wymiary tapicerowanej nakładki: 120 x 120 x 35 cm.

Do kolumn wodnych należy używać tylko wody destylowanej.

Sprzęt doskonale sprawdza się w terapii osób z różnymi niepełnosprawnościami, a także podczas terapii z zakresu integracji sensorycznej.

Na zdjęciu widoczne są dodatkowe tapicerowane boczne ściany, które można zamówić dodatkowo ( indywidualna wycena w zależności od wymiaru)

Uwaga: Niestandardowa przesyłka. Do ceny produktu należy doliczyć dodatkowe koszt dostawy, które ustalane są indywidualnie.

Termin realizacji ustalamy indywidualnie.

W wybranych przypadkach ( szczególnie w miesiącach X, XI, XII ) czas oczekiwania na dostawę może zdecydowanie się wydłużyć do ok. 8 tygodni.

Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta. 

Specyficzne kody

Podobne produkty