• Produkt tymczasowo niedostępny

ŁÓŻKO WODNE 140 X 230 CM

7 000,00 zł
Brutto

Łóżko wodne pozwala na wykonywanie ruchów oraz odczuwanie własnego ciała przez osoby nawet głęboko upośledzone i wielorako niepełnosprawne.

Ilość
Produkt tymczasowo niedostępny

Rehabilitacyjne łóżko wodne

Łóżko wodne jest zaprojektowane oraz wykonane w taki sposób, aby pozwalało na swobodne wykonywanie ruchów oraz odczuwanie własnego ciała. Jest niezastąpione w trakcie terapii dzieci z upośledzeniem oraz różnego rodzaju niepełnosprawnościami. Bardzo często wykorzystuje się je w salach doświadczania świata. Nasza oferta obejmuje łóżka najwyższej jakości, które cechują się niezawodnością oraz wytrzymałością.

Łóżko wodne pozwala na wykonywanie ruchów oraz odczuwanie własnego ciała przez osoby nawet głęboko upośledzone i wielorako niepełnosprawne. Kołysanie rozluźnia stawy i mięśnie szkieletowe, pociesza, przypomina o naturalnym krążeniu i pulsacji.

Funkcjonalne łóżka wodne dla dzieci

Łóżko wodne dzięki delikatnemu kołysaniu ciała rozluźnia mięśnie oraz stawy. Takie ruchy pobudzają także krążenie. Przebywanie na łóżku rozluźnia oraz pomaga się zrelaksować. W przypadku dzieci z niepełnosprawnością jest to także świetna metoda na wyciszenie.

Łóżko jest wyposażone w grzałkę oraz termostat. Dzięki nim możliwe jest utrzymanie stałej temperatury na poziomie 28 stopni Celsjusza. Materac to worek z jedną komorą, który tworzy efekt falowania. Dzięki temu osoba, która się na nim znajduje, ma wrażenie, jakby płynęła. Taki efekt korzystnie wpływa na różnego rodzaju terapie.

Zobacz także: Wyposażenie sali doświadczania świata

Łóżka wodne w sklepie Liger

Dużą zaletą łóżka dostępnego w ofercie Liger jest to, że jego obudowa została wykonana z płyty laminowanej o grubości 18 mm ( kolor dąb Cortona). Krawędzie są pokryte skajem oraz pianką, co zapobiega przypadkowemu uderzeniu. Dzięki temu łóżko to jest w pełni bezpieczne dla osób, które z niego korzystają.

Rehabilitacyjne łóżka wodne - wymiary

Cena łóżka dotyczy rozmiarów:

  • 140× 230 cm

Łóżka wodne - co znajduje się w zestawie?

Wszystkie łóżka wodne sprzedawane są w komplecie z niezbędnymi preparatami do prawidłowej eksploatacji materaca wodnego

  • płyn dezynfekujący wodę
  • preparat zmiękczający vinyl
  • preparat do dezynfekcji vinylu

Z łatwością można więc wybrać taki, który będzie najlepiej odpowiadał indywidualnym potrzebom.

Dlaczego warto kupić rehabilitacyjne łóżka wodne w sklepie Liger?

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Oferujemy najwyższy poziom obsługi klienta, a także indywidualne podejście do każdego zamówienia. W razie problemów lub dodatkowych pytań nasi doradcy służą pomocą. Zachęcamy do kontaktu, jeśli chcą Państwo dowiedzieć się nieco więcej na temat naszej oferty.

Uwaga! Koszt transportu uzależniony jest od lokalizacji Odbiorcy. Prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta Sklepu.

W sklepie Liger oferujemy również sprzęt i pomoce do integracji sensorycznej w tym materace rehabilitacyjne, kształtki piankowe, tablice manipulacyjne i wiele innych.

Specyficzne kody

Podobne produkty