Mini Zestaw Chemiczny

Mini Zestaw Chemiczny

35,00 zł
Brutto

Dzięki eksperymentowaniu z wykorzystaniem zestawu chemicznego, młody naukowiec ma możliwość rozwijania swoich zainteresowań, wyobraźni i kreatywnego myślenia. Zestaw doświadczalny pozwala dziecku na przeprowadzanie samodzielnie reakcji chemicznych, na obserwowanie ich, wyciąganie wniosków. Naturalnie więc uruchamia się tutaj kreatywność i chęć rozwoju.

Ilość

Mini Zestaw Chemiczny to zbiór pomocy i przyrządów, które posłużą małemu naukowcowi do wykonywania pierwszych doświadczeń i eksperymentów chemicznych.

W zestawie znajdziemy propozycje aż 60 eksperymentów, które można wykonać całkiem bezpiecznie, dostarczając sobie jednocześnie wielu wrażeń i emocji.

Poprzez zabawę, dziecko będzie mogło stawiać pierwsze kroki w świecie chemii, zestaw zawiera bowiem wiele ciekawych przyrządów laboratoryjnych oraz wiele substancji do obserwacji, eksperymentów oraz przeprowadzania reakcji chemicznych.

Elementy zestawu:

- stojak do probówek,
- 3 probówki z korkami,
- kluczyk bezpieczeństwa do probówek,
- mieszadełko,
- szpatułki,
- okulary ochronne,
- pipetka,
- substancje chemiczne (kwas winowy, uniwersalny papierek wskaźnikowy),
- lejek,
- bibuła filtracyjna,
- ilustrowana instrukcja.

Rekomendowany wiek: 8+

Zabawa i eksperymentowanie z wykorzystaniem zestawu chemicznego, rozwija kreatywność, zaspokaja dziecięcą chęć poznania oraz ciekawość, a także uruchamia wyobraźnię.

Polecamy, jako pomoc dla szkół i pracowni chemicznych.

Specyficzne kody

Podobne produkty