Odkrywamy Polskę. Puzzle

Odkrywamy Polskę. Puuzle i karty edukacyjne

30,00 zł
Brutto

Układanka Odkrywamy Polskę w prosty i przyjemny sposób wprowadza dziecko w zagadnienia związane z geografią i podziałem politycznym Polski. Przekazuje wiedze na temat zabytków, miast i najważniejszych wód na mapie naszego kraju.

Ilość

Odkrywamy Polskę to pomoc edukacyjna, która zapoznaje dzieci z informacjami na temat najważniejszych polskich zabytków, charakteryzuje poszczególne regiony, dostarcza wiedzy na temat największych i najistotniejszych polskich rzek i jezior. W trakcie układania puzzli, dziecko nabywa wiedzy i potrafi prawidłowo zlokalizować na mapie najważniejsze polskie miasta, uzyskuje wiedzę o liczbie ludności oraz powierzchni naszego kraju. Wewnątrz opakowania znajdziemy dwustronną układankę przedstawiającą fizyczną i polityczna mapę Polski.

Układanka składa się ze 104 elementów. W zestawie znajdują się także karty umożliwiające poznawanie i utrwalanie wiedzy na temat zabytków i ważniejszych miejsc na mapie Polski.

Zestaw rozwija zainteresowanie wiedzą na temat Polski, poprzez zabawę, przybliża i przekazuje informacje z zakresu geografii Polski.

Docelowy wiek: 7-10

Wymiary pudełka: 34.4 x 25.4 x 4.6

Polecamy, jako świetną pomoc ułatwiającą poznawanie naszego kraju. Pomoc sprawdzi się w szkołach i kącikach zainteresowań. Idealnie nadaje się także do użytku domowego.

Specyficzne kody

Podobne produkty