Latający ptak. Kolorowa drewniana Papuga
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Latający ptak. Kolorowa drewniana Papuga

85,00 zł
Brutto

PAPUGA LATAJĄCA

Ilość
Produkt tymczasowo niedostępny


Papugi to ptaki lubiane i cenione przez dzieci. Są kolorowe duże i budzą przyjazne skojarzenia. Nasza papuga jest wykonana ręcznie z drewna i również ręcznie malowana w piękne kolory. Poprzez pociągnięciu za sznurek, poruszają się jej skrzydła, a ptak sprawia wrażenie lotu. Zabawka wspiera rozwój kreatywności, rozbudza ciekawość i wyobraźnię u dzieci. Papuga może być wspaniałym elementem dekoracyjnym do pokoju dziecka już od pierwszych dni jego życia,  dzięki intensywnym barwom przyciąga uwagę nawet kilkutygodniowych maluchów.

Cechy naszej kolorowej zabawki:

    zestaw składa się z korpusu papugi oraz sznurka, który przy pociągnięciu porusza dwoma skrzydłami, sprawiając wrażenie lotu
    dodatkowy sznurek do powieszenia zabawki nad łóżkiem, na lampie itp.
    wykonana z najwyższej jakości drewna liściastego od certyfikowanych dostawców FSC®
    ręcznie malowana ekologicznymi farbami, wykończona bezpiecznym nietoksycznym lakierem
    produkt ekologiczny, dokładnie oszlifowana, przyjemna w dotyku
    zabawka wolna od wszelkich szkodliwych substancji, odpowiednia dla dzieci od pierwszych dni- kolory przykuwają uwagę dziecka.

Wymiary:

    30,0 x 49,0 x 7,0 cm
Zgodnie z deklaracją producenta papuga odpowiada standardom UE (znak CE) oraz wymogom bezpieczeństwa zabawek (atest EN 71 na podstawie dyrektywy 2009/48/WE).

Użytkowanie: zabawkę należy przecierać wilgotną szmatką lub myć płynem do dezynfekcji zabawek

Uwaga: To nie jest produkcja taśmowa. Ponieważ wszystkie artykuły są wytwarzane i malowane ręcznie, charakteryzują się niepowtarzalnością i mogą się między sobą nieznacznie różnić.

Specyficzne kody

Podobne produkty