Klocki Mini Waffle

Klocki Mini Waffle 300 szt.

174,00 zł
Brutto

Klocki Mini Waffle 300 elementów to znakomita propozycja do twórczej i kreatywnej zabawy dla całej grupy przedszkolnej. Mini Waffle są uwielbiane przez dzieci. Świetnie rozwijają sprawność motoryczną, a jeszcze lepiej wyobraźnię i logiczne myślenie.

Ilość

Klocki Mini Waffle to bezpieczne, przyjazne i fascynujące wszystkie dzieci klocki konstrukcyjne. Zostały zaprojektowane w ten sposób by idealnie wkomponować się w małe dziecięce rączki. Wykonane są z elastycznego, niezwykle miłego i przyjaznego w dotyku materiału, co dodatkowo pobudza zmysł dotyku i zachęca by się nimi bawić. Kolory klocków również angażują zmysł wzroku i sprawiają, że zbudowane konstrukcje są barwne i piękne.

Z Mini Waffli można stworzyć różnorodne budowle i formy, nie ma tutaj żadnych ograniczeń. Dodatkowym atutem jest fakt, że w zestawie znajduje się instrukcja, która może zainspirować najmłodszych do stworzenia nowej postaci czy przedmiotu.

Budowanie z klocków Mini Waffle, tworzenie nowych form i układów rozwija wyobraźnię, uczy myślenia przestrzennego i logicznego, rozwija koordynację oko-ręka oraz zdolności manualne.

W zestawie znajduje się aż 300 elementów. dzięki czemu klocki z powodzeniem mogą być wykorzystywane do zabaw grupowych w przedszkolach.

Co zyskujemy dzięki klockom Mini Waffle?

- rozwój kreatywności i dziecięcej wyobraźni,
- w 100% bezpieczną zabawę przez wiele godzin,
- rozwój poprzez zabawę.

Produkt polski. Klocki można czyścić w zmywarce i pralce w odpowiednim woreczku w temp. 30 stopni.

Klocki przeznaczone dla dzieci powyżej 24 miesiąca.

Specyficzne kody

Podobne produkty