Klin Atlas

Kształtka do suchego basenu - 60 x 60 x 90 cm. Schodki, schody Romulus.

550,00 zł
Brutto

Schody to samodzielny element wchodzący w skład zestawu Romulus. Schody przeznaczone są do ćwiczeń ruchowych we wszystkich grupach wiekowych dzieci. 

Ilość

Kształtka - schody Romulus do średnich i dużych basenów dostępnych w naszej ofercie (basenów o wymiarach 150x150 cm przeznaczone są schody Atlas). Kształtka to idealne uzupełnienie suchych basenów z piłkami - dopasowana wysokością do ściany basenu umożliwi bezpieczne wejście.
Kształtka ROMULUS to także samodzielny element wchodzący w skład zestawu Romulus. Schody przeznaczone są do ćwiczeń ruchowych we wszystkich grupach wiekowych dzieci. Wykonanie z pianki o podwyższonej gęstości dla uzyskania lepszej sprężystości, poprawiającej efektywność ćwiczeń.
Wymiary elementu schody
60 x 60 x 90 cm

Pokrowiec w kolorze żółto - niebieskim wykonany jest ze skaju.
Jest to element zawierający wytrzymały, mocny i odporny na ścieranie materiał, który łatwo utrzymać w czystości - wystarczy zabrudzone miejsca przetrzeć wilgotną szmatką.
Miękka pianka o podwyższonej gęstości charakteryzuje się dużą sprężystością - poprawia efektywność ćwiczeń i czyni zabawę bezpieczniejszą.

Produkt objęty jest gwarancją producenta. Na prezentowany element zestawu Romulus zapewniamy niezbędne atesty i certyfikaty.

MATERIAŁ WYKOŃCZENIOWY:

Skaj - Pokrowiec wykonany jest z trwałej, mocnej i odpornej na ścieranie tkaniny skaj - w przypadku zabrudzenia wystarczy ją przetrzeć mokrą szmatką. Wytrzymały, kolorowy materiał posiada atest i certyfikat.

WŁAŚCIWOŚCI PIANKI - Podwyższona gęstość. Miękka pianka o podwyższonej gęstości charakteryzuje się dużą sprężystością poprawiającą efektywność ćwiczeń. Lekkie kształtki sprawią, że zabawa będzie prawdziwą frajdą, a tworzenie wysokich budowli bezpieczne jak nigdy dotąd!

DODATKOWE OPCJE - Istnieje możliwość zamówienia dodatkowego pokrowca, przy jednoczesnym zakupie wybranego elementu.

Standardowy czas oczekiwania na ten produkt to 7-10 dni roboczych. W listopadzie i grudniu czas oczekiwania może wydłużyć się do 30-40 dni.

Specyficzne kody

Podobne produkty