Wiem jako to powiedzieć 2c

Wiem, jak to powiedzieć 2c box. Program rozwijania umiejętności językowych

64,00 zł
Brutto

Struktura 2 c to pomoc przeznaczona  dla osób używających dotychczas wypowiedzeń dwuelementowych (podmiot + orzeczenie), w celu rozszerzenia do trzyelementowych.

Ilość

Pomoc edukacyjna Wiem jak to powiedzieć BOX - Struktura 2C.

Podmiot - orzeczenie - dopełnienie. Budowanie wypowiedzi trzyelementowych. Program rozwijania umiejętności językowych użytkowników alternatywnych i wspomagających metod porozumiewania się (AAC). Pomoc edukacyjna przeznaczona dla dzieci i młodzieży, która ma poważne problemy w komunikacji werbalnej. Prezentowana pomoc zawiera fotografie oraz symbole pomagające w nauce budowania właściwych wypowiedzi. Może być kierowana do osób posługujących się komunikacją alternatywną, jak i osoby mówiące pojedynczymi wypowiedziami. Wykonywane ćwiczenia pozwalają stopniowo budować umiejętność wypowiadania się za pomocą coraz bardziej rozbudowanych wypowiedzi. Osoba ćwicząca uczy się zadawania pytań i odpowiadania na pytania.
 

Zestaw zawiera:


44 kolorowych fotografii
44 struktur zdaniowych z wykorzystaniem kodu kolorów i klucza Fitzgerald
1 podkładkę ze wzorem wypowiedzi
73 symbole MÓWik do samodzielnego układania wypowiedzi
Poradnik metodyczny

Struktura 2 c przeznaczona jest dla osób używających dotychczas wypowiedzeń dwuelementowych (podmiot + orzeczenie), w celu rozszerzenia do trzyelementowych.

Specyficzne kody

Podobne produkty