Latawiec Błękitny Motyl - Pomoc do zabaw i ćwiczeń rozowjowych

95,00 zł
Brutto

Puszczanie latawca to jedna z najbardziej ulubionych zabaw dzieci. Podczas zajęć z latawcem dzieci poznają i wykorzystują właściwości wiatru i kształcą własne umiejętności w kwestii panowania i sterowania tym latającym obiektem.

Ilość

Puszczanie latawca to jedna z najbardziej ulubionych zabaw dzieci. Podczas zajęć z latawcem dzieci poznają i wykorzystują właściwości wiatru i kształcą własne umiejętności w kwestii panowania i sterowania takim latającym obiektem. Latawiec można wykorzystywać w plenerze z dzieckiem zarówno w gronie rodzinnym jak i w grupie do ćwiczeń i zadań rozwojowych, a także terapeutycznych. Jest to bardzo uniwersalna pomoc i ma szerokie zastosowanie. Wrażenia po takiej zabawie bywają niezapomniane.. ;)

Latawiec błękitny motyl wykonany jest z lekkich materiałów: poliestru oraz włókna szklanego.
Prezentowany Błękitny Motyl bez trudu unosi się nawet na niewielkim wietrze. Latawiec jest łatwy do przenoszenia i do montażu, po wyjęciu z pokrowca należy zamontować 2 poprzeczki, natomiast 2 kolejne należy wygiąć tak by można było zaczepić je o środkowy stelaż oraz przywiązać sznureczek.

Rekomendowany wiek: 6+

Siła wiatru: 2-5 Beaufort'a

Wymiary latawca: 126 x 50 cm

Deklaracja zgodności CE

Specyficzne kody

Podobne produkty