Materac 2x składany miękki 160/60/5 cm

Materac pojedynczy twardy 200/60/5 cm

460,00 zł
Brutto

Materace z twardej pianki rebond - ćwiczenia rehabilitacyjne, wyposażenie sal gimnastycznych, spersonalizowane terapie ruchowe.

Ilość

Materace z twardej pianki rebond - ćwiczenia rehabilitacyjne, wyposażenie sal gimnastycznych, spersonalizowane terapie ruchowe.

Wytrzymały, mocny i odporny na ścieranie materiał pokrowca łatwo utrzymać w czystości - wystarczy zabrudzenia przetrzeć wilgotną szmatką.

Pokrowce materaca oferujemy w trzech kolorach: czerwonym niebieskim oraz zielonym. Prosimy o zaznaczenie swojego wyboru na karcie zamówienia.

Co warto wiedzieć o materacach produkowanych przez naszą firmę?

Podczas zakupu i dokonywania wyboru materaca warto pamiętać, że materace rehabilitacyjne oferowane przez naszą firmę oferujemy z różnych typów pianki, w zależności od przeznaczenia materaców, rodzaju ćwiczeń i terapii przy których będą miały zastosowanie. Miękka pianka o podwyższonej gęstości charakteryzuje się dużą sprężystością, poprawiającą efektywność ćwiczeń. Twarda pianka rebond świetnie sprawdza się przy wszelkiego typu ćwiczeniach rehabilitacyjnych, w salach gimnastycznych i przy spersonalizowanych terapiach.

Na wszystkie produkowane przez nas wyroby zapewniamy 24 - miesięczną gwarancję oraz niezbędne atesty higieniczne i certyfikaty.
Dołożymy wszelkich starań, by materac spełnił Państwa oczekiwania. Chętnie doradzimy i pomożemy w jego dostosowaniu do indywidualnych potrzeb.

Czas oczekiwania na ten produkt od 3 do 5 tygodni.

Specyficzne kody

Podobne produkty