


Samogłoski i spółgłoski to gra w dwóch wariantach. W pierwszym wariancie każdy z graczy stara się ułożyć z wylosowanych liter wyraz, który będzie zawierał tyle samogłosek ile wskaże wcześniej rzut kostką.
Samogłoski i spółgłoski to gra w dwóch wariantach. W pierwszym wariancie każdy z graczy stara się ułożyć z wylosowanych liter wyraz, który będzie zawierał tyle samogłosek ile wskaże wcześniej rzut kostką. Wygra ten kto będzie układał wyrazy najszybciej i najczęściej. W drugim wariancie gracze tworzą nowe wyrazy poprzez dokładanie wylosowanych liter do wyrazu utworzonego na stole. Gra jest bardzo emocjonująca, zmusza do myślenia, uczy poprawnej pisowni i wzbogaca słownictwo.
Zawartość opakowania:
- 36 tabliczek z samogłoskami,
- 70 tabliczek ze spółgłoskami,
- 2 tabliczki joker,
- klepsydra,
- worek,
- kostka,
- instrukcja.
Gra przeznaczona dla 2 do 4 graczy w wieku od 7 lat.
Chrząszcz Szczepan - gra wspomagająca terapię głosek sz, ż/rz, cz, dż (nagłos, śródgłos, wygłos)
Gra przeznaczona do ćwiczeń poprawnej artykulacji głosek sz, ż/rz, cz, dż (nagłos, śródgłos, wygłos). Grać może od 2 do 4 dzieci. Rozpoczyna gracz, który wyrzucił 6 oczek.
Edukacyjne kostki obrazkowe Opowiem Ci Mamo to niezwykle prosta, ale zarazem kreatywna i aktywizująca gra edukacyjna. Zasady gry są bardzo proste: na 6 kostkach znajdują się symboliczne obrazki przedstawiające osobę, czynność, zdarzenie i miejsce.
Pomoc do terapii i rehabilitacji o nazwie Rozsypanka zdaniowa składa się z 45 różnych wyrazów i wyrażeń, które zostały umieszczone na plastikowych tabliczkach. Wyrazy te pozwalają na zbudowanie 7 zdań, które mają być poprawne pod względem składniowym.
Skojarzenia to wyjątkowa układanka dydaktyczna dla przedszkolaków – uczy nazywania i klasyfikowania przedmiotów oraz zjawisk. Podczas wesołej zabawy, polegającej na łączeniu puzzlowych elementów, dziecko poznaje otaczający je świat.
Skrzaty to zestaw wesołych gier dla całej rodziny. Trzech skrzacich braci zachęca do zabawy i nauki.
Zestaw ten służy do kształtowania pojęcia równoliczności zbiorów, pojęcia liczby, nauki czytania pełnymi wyrazami (czytanie globalne) liczebników głównych, oraz zaznajomienie się z cyframi.
Gra towarzyska Na ryby to doskonała zabawa dla najmłodszych, która uczy między innymi odejmowania w zakresie małych liczb, odnajdywania pozycji pion-poziom na planszy, zachowania się według ogólnie przyjętych zasad fair-play, a także powściągania emocji.
Psotne słówka - głoska r - rerki to świetna pomoc logopedyczna, utrwalająca prawidłową wymowę głoski r. Gra posiada trzy warianty rozgrywki, m.in. logopedyczne bingo z głoską r i grę wg zasad bystrego oczka.
Kontynuacja cieszących się popularnością ćwiczeń dla dzieci opracowanych przez logopedę – Ewelinę Protasewicz. W tej edycji w roli głównej głoski CZ i DŻ oraz S.
Gra logopedyczna "Trudne słowa cz.1" ma na celu rozwój mowy dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w zakresie poprawnego wyróżniania głosek opozycyjnych, poszerzenia słownika czynnego oraz rozwoju percepcji słuchowej.
Gra dydaktyczna - Matematyka na wesoło, uczy logicznego myślenia, przewidywania oraz ułatwia codzienne funkcjonowanie, gdyż pozwala na ćwiczenie umiejętności matematycznych. Pozwala radzić sobie z opanowywaniem trudności w liczeniu i wykonywaniu różnych działań matematycznych.
Terapia głosek szeregu szumiącego (sz, ż, cz, dż) oraz ciszącego (ś, ź, ć, dź), a także rozwój percepcji słuchowej.
Gra dydaktyczna do utrwalania symboli i słownictwa z zakresu kategorii "Owoce".
Przygody z przyrodą to zestaw dwóch edukacyjnych gier: pierwsza to Podróż po Europie - w której gracze, odpowiadając na pytania i zbierając odznaki umiejętności, będą mogli lepiej poznać świat roślin i zwierząt Starego Kontynentu; oraz: Co to za drzewo? - w której zadaniem graczy będzie zbieranie zestawów kart odnoszących się do najpopularniejszych w Polsce drzew.
Gra polega na ułożeniu kostek zgodnie za wzorem na odsłoniętej na chwilę karcie ze stosu "kart wzorów".
Zestaw plakietek i etykietek służy do przenoszenia obrazów z rzeczywistości na obrazki, uświadamianiu dziecku, że słowo (napis) oznacza konkretną rzecz, czynność czy sytuację oraz do nauki czytania.
Samogłoski i spółgłoski to gra w dwóch wariantach. W pierwszym wariancie każdy z graczy stara się ułożyć z wylosowanych liter wyraz, który będzie zawierał tyle samogłosek ile wskaże wcześniej rzut kostką.