Akcje i reakcje. Strategiczna gra planszowa

Akcje i reakcje. Strategiczna gra planszowa

56,00 zł
Brutto

Strategiczna gra planszowa - Akcje i reakcje to znakomity trening logicznego myślenia, ćwiczenia w sobie umiejętności obmyślania strategii i planowania.

Ilość

Strategiczna gra planszowa - Akcje i reakcje to znakomity trening logicznego myślenia, ćwiczenia w sobie umiejętności obmyślania strategii i planowania. Uczestnik gry sam decyduje, w akcje jakich firm będzie inwestował, w której sytuacji może zaryzykować bardziej, a kiedy trzeba się spokojnie przyglądać sytuacji i ulokować kapitał na bezpiecznej lokacie. Tak jak na giełdzie, tak i w naszej grze, sytuacja bywa bardzo dynamiczna i nie wszystkie wzrosty i spadki notowań można przewidzieć. Wygrywa ten z graczy, który zgromadzi największy majątek.

Gra jest naprawdę niezwykle emocjonująca i wciąga nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Pokazuje rzeczywiste zagrożenia realnego rynku finansowego ale także uczy myślenia i planowania, co ma duży wpływ na podejmowanie odpowiedzialnych decyzji w przyszłości. Uczy także szacunku do pieniędzy. Pozwala na zapoznawanie się z wizerunkiem polskich banknotów i monet.

W skład zestawu wchodzą:

- duża plansza do gry,
- 33 karty z wydarzeniami i wiadomościami,
- 180 plakietek z akcjami firm,
- banknoty i monety,
- 4 pionki graczy oraz 4 pionki akcji i kostka,
- koło losujące,
- instrukcja.

Polecamy, jako znakomitą formę rozrywki dla całej rodziny.

Specyficzne kody

Podobne produkty