Gra Abecadło

Abecadło. Gra edukacyjna

19,90 zł
Brutto

Abecadło jest to edukacyjna gra pamięciowa dla najmłodszych od producenta TREFL. Abecadło to wesoła zabawa w dopasowywanie literek do obrazków. Rozwija słownictwo u najmłodszych dzieci, uczy budowania poprawnych odpowiedzi oraz rozpoznawania przedmiotów i kojarzenia ich z nazwą.

Ilość

Abecadło jest to edukacyjna gra pamięciowa dla najmłodszych. Abecadło to wesoła zabawa w dopasowywanie literek do obrazków. Rozwija słownictwo u najmłodszych dzieci, uczy budowania poprawnych odpowiedzi oraz rozpoznawania przedmiotów i kojarzenia ich z nazwą dlatego też może być z powodzeniem wykorzystywana do zajęć dydaktycznych w grupach przedszkolnych.

Do gry wybrano słownictwo, które ma związek z najbliższym otoczeniem dziecka, a także litery pisane (wielka i mała litera), dające dobry wzorzec w przyszłej edukacji wczesnoszkolnej.

Zawartość opakowania: pierwszy kartonik - litery (mała i wielka) napisane na linijkach, drugi kartonik - desygnat rozpoczynający się na daną literę; a także instrukcję z wieloma propozycjami zabaw.

Duże elementy z grubej tektury są pokryte wysokiej jakości farbami, co gwarantuje bezpieczną zabawę nawet dla małych dzieci. Wyraźne rysunki i żywe kolory są dopasowane do stopnia rozwoju dziecka.

Gra wspomaga rozwój poznawczy i intelektualny dziecka: rozwija myślenie, stymuluje rozwój słownictwa i zdolności komunikacyjne, ćwiczy koordynację oko-ręka, trenuje pamięć i koncentrację, pobudza wyobraźnię oraz kreatywność.

Polecamy, jako pomoc dydaktyczną do przedszkoli.

Specyficzne kody

Podobne produkty