Gra Kolory i kształty
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Kolory i kształty. Gra edukacyjna. Zabawa, nauka, rozwój

28,00 zł
Brutto

Kolory i kształty to edukacyjna gra, która trenuje umiejętności rozróżniania kolorów i kształtów. Zestaw doskonale rozwija analizę wzrokową, uczy abstrakcyjnego myślenia i koncentracji.

Ilość
Produkt tymczasowo niedostępny


Kolory i kształty to edukacyjna gra, która trenuje umiejętności rozróżniania kolorów i kształtów. Zestaw doskonale rozwija analizę wzrokową, uczy abstrakcyjnego myślenia i koncentracji. Dzieci bawiąc się, nabywają jednocześnie ważnych umiejętności i kompetencji, które będą przez nie wykorzystywane w późniejszych etapach edukacji. Gra pozwala na naukę rozpoznawania i różnicowania kształtów, co przekłada się w późniejszej nauce czytania i pisania. Rozwija także umiejętności matematyczne - maluch poznaje podstawowe figury geometryczne.

Produkt dostarcza wiele pomysłów na zabawę - dziecko ma możliwość zabawy w pojedynkę, jak również w grupie rówieśników. Do gry dołączone są scenariusze i propozycje do wykorzystania przez rodziców.

Duże elementy z grubej tektury, są pokryte wysokiej jakości farbami, co gwarantuje bezpieczną zabawę nawet dla małych dzieci.

Wyraźne rysunki i żywe kolory są dopasowane do stopnia rozwoju dziecka.

Grę Kolory i kształty polecamy do sal przedszkolnych, gabinetów terapeutycznych oraz jako świetną pomoc edukacyjną do domu.

Specyficzne kody

Podobne produkty