Łowienie ryb Rock'N'Fish. Zabawka sensoryczna
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Łowienie ryb Rock'N'Fish. Zabawka sensoryczna

415,00 zł
Brutto

Łowienie ryb Rock'N'Fish to ciekawy zestaw pozwalający w formie zabawowej kształtować koordynację ruchową, zdolności manualne, cierpliwość czy umiejętność współpracy.

Ilość
Produkt tymczasowo niedostępny

Łowienie ryb Rock'N'Fish to ciekawy zestaw pozwalający w formie zabawowej kształtować koordynację ruchową, zdolności manualne, cierpliwość czy umiejętność współpracy. Wszystkie elementy zestawu zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów i wyprofilowane w taki sposób, tak aby wędkowanie stało się atrakcyjnym wyzwaniem dzieci. Pomoc pozwala na zabawę i ćwiczenia na różnym o różnym poziomie, w zależności od możliwości wędkującego..;)  Do wykorzystania mamy dwie wędki jednocześnie, pozwala to "łowić" dwóm osobom wspólnie. Daje to możliwość przeprowadzenia ćwiczeń grupowych czy rywalizacji zespołowej. Rozwiązanie sprawdzi się zarówno w warunkach domowych, jak i placówce edukacyjnej, czy rehabilitacyjnej.

Cechy produktu:

  • wysoka jakość wykonania
  • możliwość uniwersalnego wykorzystania, zarówno podczas zajęć indywidualnych, jak i pracy w grupie
  • zawartość zestawu: 1 wędka podwójna, 2 wędki pojedyncze, 2 rybki, 2 rozgwiazdy, 2 kraby, 3 podwójne haczyki
  • wymiary: wędka 48 x 1,3 cm, rybka 15 x 8 x 13 cm, rozgwiazda 15,5 x 8 x 13,5 cm, krab 16,5 x 8 x 12 cm, haczyk 17 x 14 cm
  • produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia

Specyficzne kody

Podobne produkty