Zmysłowe pudełko. Pomoc sensoryczna

Zmysłowe pudełko. Pomoc sensoryczna

149,00 zł
Brutto

Zmysłowe pudełko to pomoc idealna dla wszystkich dzieci, gdyż każde dziecko jest zafascynowane możliwością odkrywania i szukania skarbów. Do drewnianej skrzynki można włożyć najróżniejsze przedmioty, można je zmieniać w zależności od potrzeb danych zajęć, w których dziecko uczestniczy.

Ilość

Zmysłowe pudełko to pomoc idealna dla wszystkich dzieci, gdyż każde dziecko jest zafascynowane możliwością odkrywania i szukania skarbów. Do drewnianej skrzynki można włożyć najróżniejsze przedmioty, można je zmieniać w zależności od potrzeb danych zajęć, w których dziecko uczestniczy. Bez udziału wzroku, tylko za pomocą dotyku, dziecko musi odgadnąć jaki przedmiot znajduje się w skrzynce. Wkładanie przedmiotów do woreczka jest niezwykle proste, dzięki zamkowi umieszczonemu z tyłu.

Pomoc posiada niezliczone ilości możliwości do zabawy i terapii. Może być także wykorzystywana przez starsze dzieci umiejące już czytać (można wkładać do środka karteczki lub klocki z sylabami, czy całymi wyrazami).

Zmysłowe pudełko ćwiczy koordynacje oko-ręka, rozwija wyobraźnię, myślenie przyczynowo-skutkowe oraz zachęca do rozwoju słownika czynnego.

Rekomendowany wiek: 3+

Wymiary: ok. 40 x 19 x 20cm

Polecamy w terapii logopedycznej, psychologicznej, do pracy z dziećmi autystycznymi oraz jako wyposażenie kącików przedszkolnych.

Specyficzne kody

Podobne produkty