Zmysłowe pudełko. Pomoc sensoryczna

Nowy


B B

Więcej informacji

Opinie

Więcej informacji

Zmysłowe pudełko to pomoc idealna dla wszystkich dzieci, gdyż każde dziecko jest zafascynowane możliwością odkrywania i szukania skarbów. Do drewnianej skrzynki można włożyć najróżniejsze przedmioty, można je zmieniać w zależności od potrzeb danych zajęć, w których dziecko uczestniczy. Bez udziału wzroku, tylko za pomocą dotyku, dziecko musi odgadnąć jaki przedmiot znajduje się w skrzynce. Wkładanie przedmiotów do woreczka jest niezwykle proste, dzięki zamkowi umieszczonemu z tyłu.

Pomoc posiada niezliczone ilości możliwości do zabawy i terapii. Może być także wykorzystywana przez starsze dzieci umiejące już czytać (można wkładać do środka karteczki lub klocki z sylabami, czy całymi wyrazami).

Zmysłowe pudełko ćwiczy koordynacje oko-ręka, rozwija wyobraźnię, myślenie przyczynowo-skutkowe oraz zachęca do rozwoju słownika czynnego.

Rekomendowany wiek: 3+

Wymiary: ok. 40 x 19 x 20cm

Polecamy w terapii logopedycznej, psychologicznej, do pracy z dziećmi autystycznymi oraz jako wyposażenie kącików przedszkolnych.

Reviews

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Zmysłowe pudełko. Pomoc sensoryczna

Zmysłowe pudełko. Pomoc sensoryczna

Zmysłowe pudełko to pomoc idealna dla wszystkich dzieci, gdyż każde dziecko jest zafascynowane możliwością odkrywania i szukania skarbów. Do drewnianej skrzynki można włożyć najróżniejsze przedmioty, można je zmieniać w zależności od potrzeb danych zajęć, w których dziecko uczestniczy.

Kupili również

Produkty te zostały zakupione wraz z aktualnym produktem

Podobne produkty

Produkty w tej samej kategorii