Klocki konstrukcyjne Furora

Nowy


B B

Więcej informacji

Opinie

Więcej informacji

Klocki Furora to zestaw kreatywnych, drewnianych klocków konstrukcyjnych, które rozwijają logiczne i analityczne myślenie, zachęcają do budowania i tworzenia samodzielnych konstrukcji przestrzennych, tym samym wpływając na kształtowanie dziecięcej wyobraźni i działania w sferze technicznego myślenia.

Z drewnianych klocków, dzieci mogą tworzyć wymyślone przez siebie budowle, a także korzystać z dołączonej do zestawu instrukcji. Klocki mogą być z powodzeniem wykorzystywane przez kilkoro dzieci jednocześnie, dzięki czemu pomoc z powodzeniem może być wykorzystywana w kącikach zabaw przedszkolnych.

Zestaw zawiera 50 drewnianych, naturalnych klocków o różnych, nieregularnych kształtach oraz 32 szt. złączek w czterech kolorach: czerwonym, żółtym, zielonym i niebieskim.

Klocki stanowią bardzo ciekawą alternatywę dla tradycyjnych klocków drewnianych, z których zazwyczaj można budować jedynie proste i nieskomplikowane budowle.

Reviews

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Klocki konstrukcyjne Furora

Klocki konstrukcyjne Furora

Klocki Furora to zestaw kreatywnych, drewnianych klocków konstrukcyjnych, które rozwijają logiczne i analityczne myślenie, zachęcają do budowania i tworzenia samodzielnych konstrukcji przestrzennych, tym samym wpływając na kształtowanie dziecięcej wyobraźni.

Kupili również

Produkty te zostały zakupione wraz z aktualnym produktem

Podobne produkty

Produkty w tej samej kategorii