Mega sorter z zamknięciami
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Mega sorter z zamknięciami

149,00 zł
Brutto

Mega sorter z zapięciami, to kreatywna pomoc dla maluchów, aktywizująca wiele sfer jego rozwoju. Pomoc umożliwia poznawania kształtów (koło, trójkąt, kwadrat i romb), kolorów, musi uporać się z otwarciem zasuwek i drzwiczek, przez co ćwiczy sprawność i precyzję palców, koordynację oko-ręka, umiejętność skupienia uwagi na zadaniu.

Ilość
Produkt tymczasowo niedostępny

Mega sorter z zapięciami, to kreatywna pomoc dla maluchów, aktywizująca wiele sfer jego rozwoju. Pomoc umożliwia poznawania kształtów (koło, trójkąt, kwadrat i romb), kolorów, mały uczeń musi uporać się z otwarciem zasuwek i drzwiczek, przez co ćwiczy sprawność i precyzję palców, koordynację oko-ręka, umiejętność skupienia uwagi na zadaniu. Skrzynka do sortowania, dzięki zastosowanym w niej zamkom i zasuwkom, fascynuje i zachęca dziecko do zajrzenia, co kryje się w środku. Maluchy uwielbiają bowiem niespodzianki i ukryte w pudełkach skarby.

W tej ogromnej skrzyni dziecko znajdzie wiele ciekawych zamknięć do odkrycia:

- żółte drzwiczki to zasuwka, którą należy przesuwać na boki
- czerwona brama to zapięcie na górze, które trzeba podnieść do góry
- niebieskie drzwiczki na kluczyk – kluczyki są dwa na sznureczku obok drzwiczek
- zielone drzwiczki na obrotowy zamek

Każde z tych drzwiczek po otwarciu skrywa miejsce na klocek. Na górze skrzyni wykonano cztery otwory w podstawowych kształtach tak, aby dziecko mogło dopasowywać do nich klocki. Gdy klocek znajdzie się już w odpowiednim pudełeczku, można otworzyć właściwe drzwiczki. Dodatkowo, jeden z boków skrzynki, posiada jeszcze zameczek z kłódką i kluczykiem do ćwiczeń sprawnościowych.


Całość wykonana z drewna z wygodnym uchwytem na górze.

Wiek: 3+
Wymiary: 30 x 24,5 x 27cm
Wymiar opakowania: 36 x 29 x 28 cm

Polecamy, jako znakomitą pomoc przydatną w terapii ręki oraz jako wyposażenie kącików przedszkolnych.

Specyficzne kody

Podobne produkty