Zabawka motoryczna - wodny wąż
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Gniotek antystresowy i pomoc w ćwiczeniu sprawności dłoni - wodny wąż z dinozaurem

12,00 zł
Brutto

Wodny wąż to doskonała pomoc usprawniająca pracę dłoni oraz wyzwalająca stres. Ćwiczy refleks, spostrzegawczość oraz natężenie uścisku dłoni. 

Ilość
Produkt tymczasowo niedostępny


Gniotek anystresowy i zabawka motoryczna - wodny wąż

Gniotek anystresowy i zabawka motoryczna wodny wąż to doskonała pomoc usprawniająca pracę dłoni. Ćwiczy refleks, spostrzegawczość oraz natężenie uścisku dłoni, a także pozwala na wyzbycie się stresu. Zwiększając siłę uścisku, doprowadzamy do przemieszczania się węża w trudnym do przewidzenia kierunku, co wymusza na nas skupienie uwagi na wężu i wnikliwą obserwację jego zachowania oraz przewidywanie możliwości jego zachowań, dzięki czemu zamiast skupiać się na negatywnych emocjach, skupiamy się na zabawie wężem.

Stres to naturalna reakcja ludzkiego organizmu i w swoim życiu człowiek niestety musi zmierzać się z nim wiele razy. Sam stres bywa częstym motywatorem do różnych działań, bywa jednak blokujący i hamuje nasze reakcje, dlatego warto kupić gniotek antystresowy wodny wąż i skupiac swój stres właśnie na nim. Gniotek antystresowy to idealny sposób na wyzbycie się negatywnych emocji, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. 

Rozmiar: 11 cm.

Pomoc  wytrzymała na uszkodzenia.

Polecamy w terapii ręki i wyzbyciu się stresu.

Specyficzne kody

Podobne produkty