Chodzą słuchy czyli ćwiczenia usprawniające percepcję słuchową dla uczniów klasy IV-VIII szkoły podstawowej

21,00 zł
Brutto

Pomoc Chodzą słuchy to zestaw ćwiczeń wykorzystywanych przez logopedów, pedagogów i nauczycieli. Ćwiczenia tu zawarte pozwalają na kształtowanie uwagi i percepcji słuchowej, przyczyniają się do poprawy funkcji słuchowych oraz wspierają nabywanie umiejętności szkolnych.

Ilość

W książeczce Chodzą słuchy znajdziemy zestaw ciekawych i pomocnych ćwiczeń usprawniających i kształtujących percepcję słuchową, której wypracowanie jest tak ważne w procesach nabywania umiejętności szkolnych, takich jak prawidłowe i płynne czytanie czy bezbłędne pisanie pisanie. Ćwiczenia tutaj zebrane, polecane są szczególnie dla uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej ale logopedzi i terapeuci pracujący z dziećmi wykorzystują je sukcesywnie także w pracy i z młodszymi dziećmi. Ćwiczenia pomagają pokonać problemy z nauką wynikające z zaburzonych funkcji słuchowych.

Co znajdziemy wewnątrz książki?

Autorka przygotowała szereg ćwiczeń pobudzających skojarzenia słuchowe, dziecko będzie miało za zadanie wyszukać ukryte słowa, porównać wyrazy różniące się tylko jedną głoską lub mające tylko jedną głoskę wspólną. Materiał został tak zaprojektowany by do ćwiczeń można było wrócić na innym materiale słownym i powtórzyć daną umiejętność. Dzięki zróżnicowanemu poziomowi trudności, pomoc z powodzeniem można wykorzystać w pracy z młodszymi i starszymi dziećmi.

Autor: Anna Tońska-Szyfelbein

Ilość stron: 72

Polecamy w terapii logopedycznej i pedagogicznej.

Specyficzne kody

Podobne produkty