Klocki drewniane Zwierzyniec - zbiór zwierząt gospodarskich. Pomoc dydaktyczna dla przedszkolaków.

Klocki drewniane Zwierzyniec. Gospodarstwo. Pomoc dydaktyczna dla przedszkolaków.

225,00 zł
Brutto

Zbiór drewnianych klocków - zwierzątek daje dzieciom mnóstwo możliwości kreatywnej i twórczej zabawy.

Ilość

Zbiór drewnianych klocków - zwierzątek daje dzieciom mnóstwo możliwości kreatywnej i twórczej zabawy. Drewniane, kolorowe figurki zwierząt gospodarskich oraz budynków i roślin, a także płot, który trzeba samodzielnie złożyć, by ogrodzić gospodarstwo, wpływa na rozwój wyobraźni dziecka, pozwala na samodzielne budowanie i tworzenie.
Dzięki dużej ilości elementów wchodzących w skład zestawu, klockami może bawić się także większa grupa dzieci, dzięki czemu pomoc idealnie sprawdza się w grupach przedszkolnych, zaś surowiec (naturalne drewno), z którego klocki zostały wykonane zapewnia długotrwałe użytkowanie bez oznak zniszczenia.
Młodsze dzieci będą mogły zapoznać się z nazwami zwierząt, utrwalić kolory, zaś nauczyciele i terapeuci będą mogli wykorzystywać pomoc do zajęć, choćby w zakresie profilaktyki logopedycznej.

Zestaw zapakowany jest  w bardzo solidne, zasuwane drewniane pudełko. W jego skład wchodzą naturalne i kolorowe zwierzątka, drzewka, budynki gospodarcze, postacie ludzkie oraz 10 szt. płotków do samodzielnego złożenia.

Wymiary opakowania: 30x28x8 cm.

Specyficzne kody

Podobne produkty