Ja i mój świat 2. Lekcje dla uczniów z autyzmem i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Etap wyrazu. Piosenki i wyrazy + CD

Ja i mój świat 2. Lekcje dla uczniów z autyzmem i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Etap wyrazu. Piosenki i zabawy + CD

48,50 zł
Brutto

„Ja i mój świat 2” wprowadza uczniów w świat czytania, zarówno metodą globalną, jak i syntetyczno-analityczną. T

Ilość

„Ja i mój świat 2” wprowadza uczniów w świat czytania, zarówno metodą globalną, jak i syntetyczno-analityczną. Treści zawarte w podręczniku pozwalają na systematyczne i planowe pogłębienie wiedzy przyrodniczej i społecznej. Atrakcyjne zdjęcia i ilustracje są materiałem wyjściowym do zapoznania się z pojęciami danego tematu. Obok fotografii i obrazków umieszczono krótkie czytanki i wierszyki oraz pytania pomocnicze dla nauczyciela. Dopełnieniem podręcznika są karty pracy, zadania domowe, zabawy i piosenki. Ciekawe i nowatorskie ćwiczenia zawarte w kartach pracy i zadaniach domowych pomagają w utrwaleniu zdobywanej wiedzy, rozwijają umiejętność czytania i pisania oraz kształtują kompetencje szkolne. Pozostałe materiały dodatkowo pomagają uczniom w naturalny i atrakcyjny dla nich sposób rozwijać kompetencje językowe i umiejętności społeczne.

Cele i sposoby uczenia zawarte w programie wywodzą się z założeń metodycznych stosowanej analizy zachowania oraz metody ośrodków pracy. Przedstawiono w nim techniki nauczania, które można wykorzystać zarówno w pracy edukacyjnej, jak i nauce samodzielności i niezależności uczniów. Znajduje się tutaj również charakterystyka struktury zajęć z całym zespołem dzieci oraz opis sposobów jej wprowadzania i modyfikowania wraz z rozwojem kompetencji uczniów.

Zestaw Ja i mój świat 2. Etap wyrazu zawiera:

- pomoce dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w teczce,
- płytę CD z piosenkami, które szczególnie zainteresują i zachęca dzieci do nauki.
- format: A4,
- oprawa: teczka,
- zeszyt: 56 stron (A4)
- karty: 67 kolorowych kart w bloku do wyrywania (A4),
- płyty: 1 CD.

Polecamy w terapii autyzmu oraz do pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Pomoc sprawdzi się także w terapii ORM.

Specyficzne kody

Podobne produkty