Wibrator logopedyczny Z-vibe w zestawie  V1 (3 szpatułki)

Wibrator logopedyczny Z-vibe w zestawie V1 (3 szpatułki)

235,00 zł
Brutto

Wibrator logopedyczny Z-vibe to narzędzie do masażu sensorycznego wewnątrz i na zewnątrz jamy ustnej przy użyciu specjalnych szpatułek, które mają różną strukturę powierzchni: od gładkich gryzaków, przeznaczonych do ćwiczeń stabilności i siły żuchwy, po włoskowate szpatułki szczoteczek.

Ilość

Wibrator logopedyczny Z-vibe to narzędzie do masażu sensorycznego wewnątrz i na zewnątrz jamy ustnej przy użyciu specjalnych szpatułek, które mają różną strukturę powierzchni: od gładkich gryzaków, przeznaczonych do ćwiczeń stabilności i siły żuchwy, po włoskowate szpatułki szczoteczek. Najbardziej popularne w tej grupie produktów to szpatułki z paskami na jednej i aktywizującymi wypustkami na drugiej stronie oraz z paskowaniem podłużnym - doskonała do wywoływania zaokrąglania warg i ich protruzji, co jest funkcjonalne w nauce wielu głosek języka polskiego np. głoski sz, o, u, cz, dż.

ZASTOSOWANIE: wibrator przeznaczony do terapii ustno-twarzowej, masażu sensorycznego języka, warg, policzków, dziąseł, podniebienia również u małych dzieci;

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU: wibrator Z-vibe plastykowy, szpatułka PROBE, szpatułka PREEFER, całość w estetycznym pudełeczku; dodatkowo - szpatułka MINI!

GRUPY PACJENTÓW: Pacjenci z wadami mowy o podłożu sensorycznym, dzieci autystyczne, Pacjenci po urazach w obrębie szyi i głowy;

WYRÓB MEDYCZNY

Specyficzne kody

Podobne produkty