Badanie wymowy dziecka. Kwestionariusz obrazkowo-wyrazowy dla dzieci 5- letnich i starszych

Badanie wymowy dziecka. Kwestionariusz obrazkowo-wyrazowy dla dzieci 5- letnich i starszych

99,00 zł
Brutto

Narzędzie diagnostyczne do badania mowy i wymowy, jakim jest niniejsza publikacja, służy do oceny poprawności wymowy u dzieci 5- letnich oraz starszych - młodzieży i dorosłych, jeśli z jakiegoś powodu ich wymowa jest niepoprawna, nieutrwalona, nieukończona w swym rozwoju lub opóźniona czy głęboko zaburzona.

Ilość

Narzędzie diagnostyczne do badania mowy i wymowy, jakim jest niniejsza publikacja, służy do oceny poprawności wymowy u dzieci 5- letnich oraz starszych - młodzieży i dorosłych, jeśli z jakiegoś powodu ich wymowa jest niepoprawna, nieutrwalona, nieukończona w swym rozwoju lub opóźniona czy głęboko zaburzona. Pomoc diagnostyczna, o której mowa, skupiona została w bardzo wygodnym dla logopedy i pacjenta, segregatorze, który ułatwia prowadzenie badania. Kwestionariusz obrazkowo-wyrazowy służy ocenie ilościowej i jakościowej wymawianych głosek w mowie kontrolowanej i spontanicznej oraz tych, które uległy elizji, substytucji i deformacji.

Pozycja Badanie wymowy dziecka pozwoli na sprawne przeprowadzenie diagnozy i sprawdzi się, jako narzędzie terapeutyczne zarówno w gabinetach logopedycznych, przedszkolach i szkołach oraz placówkach medycznych.

Format: A5
Objętość: 392 kolorowe strony
Oprawa: segregator

Polecamy logopedom.

Specyficzne kody

Podobne produkty