Zawody i ich atrybuty - loteryjka. Zestaw trzech gier edukacyjnych
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Zawody i ich atrybuty - loteryjka. Zestaw trzech gier edukacyjnych

27,90 zł
Brutto

Gra edukacyjna - Zawody i ich atrybuty, pozwala dziecku na zapoznanie się z różnymi profesjami oraz uczy przyporządkowywania do nich odpowiednich narzędzi, np. odnajduje mechanika i narzędzia, jakimi posługuje się on w pracy.

Ilość
Produkt tymczasowo niedostępny

Gra edukacyjna - Zawody i ich atrybuty, pozwala dziecku na zapoznanie się z różnymi profesjami oraz uczy przyporządkowywania do nich odpowiednich narzędzi, np. odnajduje mechanika i narzędzia, jakimi posługuje się on w pracy. Gra uruchamia wyobraźnię i odwołuje się do wiedzy, którą dziecko już posiada (jak odróżnić marynarza od kucharza?). Gra pozwala także na poznawanie przez młodsze dzieci poszczególnych zawodów. Sprzyja rozwijaniu słownika czynnego, mowy opowieściowej, a także jest doskonałą pomocą w terapii opóźnionego rozwoju mowy (wyrażenia onomatopeiczne).

Układanka edukacyjna Zawody i ich atrybuty to świetna zabawa i nauka zarówno w małym, jak i dużym gronie. Idealnie sprawdza się jako pomoc dydaktyczna, gdyż na jej podstawie w łatwy i przystępny dla najmłodszych sposób przybliżymy im zawody i ich atrybuty. Oprócz walorów poznawczych, gra rozwija także pamięć, uczy koncentracji i uprzyjemnia wolne chwile.

Gra składa się z 48 plakietek, podzielonych na dwie grupy, które różnią się kolorem odwrotnej strony plakietek. Jasne przedstawiają zawody i zajęcia ludzi, drugie - przedmioty, które kojarzą się z tymi zawodami.

Zestaw gry zawiera:
- 48 twardych plakietek,
- instrukcję gry.

Rekomendowany wiek: 4+

Polecamy w terapii logopedycznej i pedagogicznej.

Specyficzne kody

Podobne produkty