Afazja - odbudowa komunikacji. Ćwiczenia językowe, komplet 3 zeszytów

Afazja - odbudowa komunikacji. Ćwiczenia językowe, komplet 3 zeszytów

70,00 zł
Brutto

Afazja - odbudowa komunikacji. Ćwiczenia językowe, komplet 3 zeszytów

Ilość

 "Afazja. Odbudowa komunikacji. Ćwiczenia językowe" to zestaw pomocy, propozycja zarówno dla terapeutów, jak i dla rodzin osób z zaburzeniami percepcji, ekspresji mowy, pamięci oraz koncentracji uwagi. Powyższa publikacja powstała, by nieść pomoc osobom, które utraciły zdolność pełnej komunikacji językowej na skutek zaburzeń funkcji mózgowych.

Zaproponowany podział materiału w obrębie zeszytów ułatwia indywidualizację ćwiczeń oraz pracę na różnych poziomach funkcjonowania osób dotkniętych afazją.

Komplet zawiera 3 zeszyty:

Zeszyt 1 zawiera ćwiczenia z materiałem ilustracyjnym ułatwiającym pacjentowi powiązanie wyrazów z właściwą osobą lub czynnością, umożliwiając tym samym podjęcie pierwszych kroków w procesie odbudowy kompetencji językowej.

Zeszyt 2 stanowi kolejny krok w terapii. Zawiera zadania dotyczące tematyki bliskiej pacjentowi, materiał ćwiczeniowy nie jest już jednak poparty ilustracjami. Wspiera proces tworzenia lub uzupełniania zwrotów i zdań.

Zeszyt 3 zawiera zadania o najwyższym stopniu trudności. Zebrano w nim ćwiczenia pomagające wprowadzić w świat pojęć abstrakcyjnych i posiadające znaczenie przenośne.

Specyficzne kody

Podobne produkty