Domino logopedyczne opozycja: j-r

Domino logopedyczne opozycja: j-r

18,00 zł
Brutto

Domino logopedyczne przeznaczone jest do zabaw dydaktycznych oraz ćwiczeń logopedycznych z dziećmi rozpoczynającymi lub mającymi problem z nauką czytania. 

Ilość

Domino logopedyczne przeznaczone jest do zabaw dydaktycznych oraz ćwiczeń logopedycznych z dziećmi rozpoczynającymi lub mającymi problem z nauką czytania. Przeznaczone jest do ćwiczeń słuchowego rozróżniania głosek: r - j oraz ich prawidłowej wymowy. Przydatne jest w ćwiczeniach słuchu fonemowego, doskonaleniu analizy i syntezy słuchowej oraz wzrokowej. Pomaga w utrwalaniu pojęć "koniec" i "początek" wyrazu. Domino jest równie atrakcyjne w formach grupowych i indywidualnych. Układ obrazków oraz wyrazów może być w pełni wykorzystany podczas zajęć logopedycznych lub kompensacyjno-korekcyjnych w szkole. Z powodzeniem pomoc ta może służyć dzieciom w przedszkolu, podczas zajęć dydaktycznych, a także przez rodziców w zabawach domowych pod ich kierunkiem. 

Domino składa się z zestawu, w którym znajdziemy 27 par obrazków ilustrujących przedmioty, zwierzęta i osoby, których nazwy rozpoczynają się głoskami opozycyjnymi.

Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 4 roku życia.

Polecamy logopedom, pedagogom i rodzicom.

Specyficzne kody

Podobne produkty