





Książeczka zawiera 10 opowiadań, które zawierają trudne artykulacyjnie głoski.
Książeczka zawiera 10 opowiadań, które zawierają trudne artykulacyjnie głoski. Do każdego tekstu przygotowano 4-elementowy zestaw ilustracji, które tworzą historyjkę obrazkową.
Urodziny Błażeja to pomoc edukacyjna, która:
– doskonali artykulację głosek szeregu ciszącego, szumiącego, syczącego,
– kształtuje myślenie przyczynowo-skutkowe,
– wzbogaca słownictwo i rozwija mowę.
Autor: Katarzyna Michalec
Format: A4
Liczba stron: 40
Polecamy w terapii logopedycznej.
„Ćwiczenia pamięci” to propozycja dla terapeutów i rodziców, którzy chcą stymulować procesy koncentracji, uwagi oraz pamięci dzieci.
Saksofon Cecylii to książka logopedyczna służąca korygowaniu niewłaściwej artykulacji głosek s, z, c, dz oraz utrwalaniu ich poprawnej wymowy.
Pozycja Wzrok to kolejna część z serii Neurobiologiczne podstawy rozwoju poznawczego autorstwa Prof. Jagody Cieszyńskiej-Rożek.
Wesoły i pomysłowy chłopczyk - Pucio, zaprasza maluchy do wspólnej zabawy i nauki.
Karty mają pomóc w poznaniu, utrwalaniu oraz usystematyzowaniu pojęć kalendarzowych i elementów pogody.
Wierszyki ćwiczące języki to książeczka wyjątkowa pod wieloma względami. Sprzyja rozwojowi mowy u maluchów, rozwija percepcję słuchową, uczy skupiania uwagi słuchowej, bawi, śmieszy i nie nudzi się nigdy!
Zestaw dydaktyczny.
Domino logopedyczne to niezastąpiona pomoc w procesie wywoływania, utrwalania i automatyzacji głosek opozycyjnych, z którymi dzieci często mają problemy.
Psotne słówka - głoski ciszące to świetna pomoc logopedyczna, utrwalająca prawidłową wymowę głosek ś, ź, ć, dź. Gra posiada trzy warianty rozgrywki, m.in. logopedyczne bingo z głoską r i grę wg zasad bystrego oczka.
Karty "Logopedyczny Piotruś" i "Memory" to gry, które zna chyba każde dziecko. Zasady postępowania w przypadku Piotrusia Logopedycznego są takie same, jak w przypadku tradycyjnego Piotrusia.
„Mówienie i myślenie” jest trzecią częścią cyklu „Uczę się rozumieć innych”. Publikacja służy nauce zrozumienia zasad rządzących komunikacją międzyludzką oraz doskonaleniu umiejętności prawidłowego interpretowania dialogów prowadzonych w różnych kontekstach sytuacyjnych.
"Gimnastyka dla języka" to zbiór 52 utworów Małgorzaty Strzałkowskiej czytanych przez znakomitych polskich aktorów: Annę Seniuk, Jerzego Stuhra oraz Piotra Fronczewskiego. Wśród wierszy znaleźć można znane utwory, jak Czyżyk, Typ spot Sopotu, Zielony, żółty, rudy, brązowy.
Książeczka Zaczarowany języczek w krainie zabawek powinna znaleźć się na półce każdego trzylatka.
Materiał obrazkowo-wyrazowy w kartach opracowany tak, aby dzieci bawiąc się ćwiczyły poprawną wymowę poszczególnych głosek.
Karty "Logopedyczny Piotruś" i "Memory" to gry, które zna chyba każde dziecko. Zasady postępowania w przypadku Piotrusia Logopedycznego są takie same, jak w przypadku tradycyjnego Piotrusia.
Czy mówię poprawnie? to narzędzie diagnostyczne dedykowane przede wszystkim dla logopedów pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym bądź w przedszkolach. Pozwala ono na wykrycie zaburzeń mowy i dokonanie wstępnej diagnozy logopedycznej.
Książeczka zawiera 10 opowiadań, które zawierają trudne artykulacyjnie głoski.